Zjistěte, jak vám lipozomální vitamín C může pomoci přežít sezonu soplů!

Očekává se, že lipozomální vitamín C bude letošním zimním hrdinou. S tím, jak se do centra pozornosti dostává chladnější počasí, mnozí z nás začínají pociťovat známky toho, že náš imunitní systém se snaží udržet nás v nejlepším zdraví.

Jednou z oblastí těla, která v zimě čelí zvláštním potížím, jsou sliznice, které vystýlají nos, hrdlo a plíce.

Známky úzkosti

Jak tedy poznáte, že váš imunitní systém zoufale potřebuje nutriční podporu?

Jasným znamením, že váš imunitní systém tvrdě pracuje na udržení dobrého zimního zdraví, je, že produkujete mnohem více hlenu. To by mohlo znamenat:

– Častější smrkání

– Pravidelné čištění krku

– Můžete si všimnout, že vás bolí a zanícilo hrdlo

– Máte lehký dráždivý kašel

– Mírné bolesti hlavy

– Překrvení dutin

Tento extra hlen, také známý jako hlen nebo hleny, může být bezbarvý a velmi tekutý, ale jakmile se váš imunitní systém začne přetěžovat, hlen houstne a získá nažloutlou nebo nazelenalou barvu.

To vše jsou známky toho, že se váš imunitní systém vyčerpává a můžete mít prospěch z dobrého posílení lipozomálního vitaminu C.

V neustálé pohotovosti

Primární funkcí buněk obsažených ve sliznicích, které vystýlají nos, hrdlo a plíce, je identifikovat a zničit všechny potenciálně nebezpečné patogeny (bakterie a viry, které mohou způsobit infekci), aby se nemohly dostat do těla. nebo krevního řečiště.

Toto je opravdu vaše první obranná linie a je dosaženo tím, že buňky chrlí tekutinu (hlen) plnou několika typů imunitních buněk, které jsou nabité municí a jsou připraveny zaútočit a odzbrojit ty nejdivočejší zimní brouky!

Význam lipozomálního vitaminu C

Pokaždé, když vlezete do kanceláře, pustíte děti do školky nebo uděláte rychlý vánoční nákup, vystavujete se prostředí, ve kterém klimatizace, ústřední topení nebo zvýšený počet lidí zatěžují vzduch zimními brouky.

Váš imunitní systém pak musí zrychlit tempo a rychle filtrovat a ničit tyto vzdušné infekce. Vaše pohodlné dojíždění do práce je také interpretováno vašimi sliznicemi jako docela nebezpečné!

Buňky ve slizniční membráně využívají vitamín C ke zvýšení počtu imunitních buněk a také k jejich vysoké aktivitě. Vitamin C se ve vašem těle neukládá, takže pokud nemáte dostatečný denní přísun vitaminu C, může vaše tělo snadno zaostávat za potřebnými hladinami potřebnými v tomto ročním období.

Bez dostatečné dostupnosti vitaminu C počet imunitních buněk klesá a slábne. To znamená, že se tvoří neúčinný hlen a potenciální infekce se mohou dostat do těla.

Vyberte si optimální formu vitamínu C

Jistě, můžete si vzít standardní doplněk vitamínu C, ale ty nejsou zdaleka tak účinné jako lipozomální forma vitamínu C.

Velmi chytrá věc na lipozomálním vitaminu C spočívá v tom, že vitamin C je zabalen do vrstvy fosfolipidů, díky čemuž je super vstřebatelný a umožňuje mu rychlý vstup do krevního řečiště.

Každá buňka v těle také obsahuje fosfolipidovou membránu, takže lipozomální forma vitamínu C je identifikována jako VIP, což jí dává prioritní status a doprovází ji přímo k buňkám, které zoufale potřebují podporu.

To je důvod, proč jsou lipozomální živiny, jako je Altrient C, nepochybně našimi nejlepšími zimními hrdiny, pokud jde o imunitní ochranu, překonání infekcí a odstranění faktoru slintání z vaší zimy!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *