Zbavte se celulitidy přirozeně

Celulitida trápí neuvěřitelných 85 % žen ve Spojeném královstvícož zanechává mnoho pocitů sebevědomí ohledně odhalování svých těl a často se cítí ztraceni v tom, jak se zbavit těchto otravných hrudek a hrbolů.

O příčinách celulitidy koluje mnoho společenských mýtů, ať už vám říkají, že se to stává pouze ženám s nadváhou, nebo že je to čistě způsobeno jídlem, které jíme. Celulitida může potkat každého, bez ohledu na tvar nebo velikost, ale nezoufejte! Existují přirozené způsoby, jak můžete svému tělu pomoci v boji s celulitidou a zanechte své tělo sebevědomé toto léto i později.

Vitamín C

Přesná příčina celulitidy není dosud známa, i když se předpokládá, že je částečně způsobena hormonálními změnami, protože je více převládající u žen. Faktory však mohou být také genetika, zánět a do určité míry životní styl.

Výskyt celulitidy je způsoben oslabením pojivové tkáně pod dermis (svrchní vrstva kůže). To umožňuje, aby spodní tuková tkáň vyčnívala a poskytovala svraštělý dolíčkový vzhled, který většina z nás nenávidí a neustále se snaží vymýtit!

Mnozí si neuvědomují výhody, které lze získat pouhým posílením kožní tkáně a zabráněním pronikání těchto tukových nánosů pod naší kůží. Kolagen je látka, která dodává naší pokožce pružnost, pevnost a tonus, a jeho tvorba je přímo ovlivněna vitamínem C.

Nedávná studie ukázala, že Altrient C, první lipozomální gelový doplněk vitaminu C na světě, zvýšil elasticitu a pevnost pokožky o 61 % za pouhých 12 týdnů, a to zvýšením produkce kolagenu pro redukci vrásek a boj proti známkám stárnutí.

Zůstaňte hydratovaní

I když vás představa přidávání tekutin do těla může trochu znervózňovat, když se začne objevovat celulitida, pití vody je pro naši pokožku vždy prospěšný nápad. Pitím většího množství vody můžete pomoci svému tělu zbavit se přebytečných tekutin v místech, kde dochází k nahromadění, což může pomoci snížit projevy celulitidy.

Omega 3

Zánět kůže může zlepšit vzhled celulitidy, protože zánět může snížit oběh a lymfatickou drenáž. Zkuste přidat více OMEGA 3’S DO SVÉHO STRAVOVÁNÍ, protože prospěšné mastné kyseliny EPA a DHA pomáhají snižovat záněty a zabraňují zvětšování komor tukových buněk. Tučné ryby, vlašské ořechy a lněná semínka jsou skvělými zdroji Omega 3.

Zlepšete svou hormonální rovnováhu

Naše hormony, zejména estrogen, mohou ovlivnit produkci tělesného tuku i v určitých oblastech našeho těla. Udržet své hormony na uzdě můžete pomocí řady vitamínů B, konkrétně vitamínu B6, který nejen přispívá k regulaci hormonální aktivity, ale je také zodpovědný za využití bílkovin a tuků v našem těle.

A pamatujte, že všechny tyto možnosti potřebují čas na to, aby fungovaly. Udělejte je součástí vaší každodenní kosmetické rutiny a zajistěte, abyste se na léto i déle cítili sebevědomě!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *