Výhody lipozomálního vitaminu C, Altrient Lypo-spheric Vitamin C

Článek o výhodách Altrient Lypo-spheric Vitamin C od nezávislé výživové poradkyně a spisovatelky Jenny Tschiesche BSc (hons) Dip ION FdSc mBANT CNHC Registrováno:

Většina lidí, i když jsou jejich výživové znalosti slabé, má určitou představu, že vitamín C je pro ně „dobrý“. Ve skutečnosti mám několik týdnů pocit, že je to tak provázané, že jsme z toho byli blazeovaní.

Zatímco ti, kteří si hlídají zdraví z nás, by mohli začít hned napoprvé plácat jasně oranžové, šumivé, sladidlem vylepšené šumivé disky (které jsou mimochodem jedním z nejhorších způsobů, jak do vás dostat vitamín C, ale o tom později) ve vodě. výskyt nachlazení, kolik z nás skutečně a skutečně ví, co vitamín C vlastně dělá? Například role vitaminu C ve zdraví a vzhledu naší pokožky nebo role, kterou hraje při ochraně srdce před srdečními chorobami nebo při snižování cholesterolu, se zdají být zapomenutými vlastnostmi tohoto tzv. „zázračného vitaminu“.

Pokud je pro vás něco z toho novinka, je to dobrá věc, protože jsem tu, abych vám vysvětlil, co dalšího potřebujete vědět. Nebudete muset hledat na internetu nebo číst velké množství blábolů z různých vědeckých orgánů nebo webových stránek, které tvrdí, že mají řešení všech vašich problémů v jedné jednoduché transakci. Toto jsou fakta:

Skutečnost první: Lidé patří mezi hrstku živočišných druhů, které si nedokážou vytvořit vlastní zásoby vitamínu C.

Fakt druhý: Protože se vitamín C nachází ve vodnaté části ovoce a zeleniny, při vaření ve vodě se snadno ztrácí. Stejně tak vaření a smažení může zničit obsah vitamínu C v potravinách. Vitamin C snadno oxiduje na vzduchu a je citlivý na světlo.

Fakt třetí: Vitamin C se v našem těle špatně ukládá, používáme ho neustále, a přesto je jeho příjem podstatně nižší, než by měl být.

Stručně řečeno, zdá se, že pouze pravidelným doplňováním lipozomálního vitaminu C (Altrient C) se dostaneme téměř k optimálnímu zdraví a odstranění nemocí.

Dobrou zprávou je, že často pociťujeme velmi zjevné příznaky nedostatku vitamínu C. Patří mezi ně snadná tvorba modřin, špatné hojení ran, únava, svalová slabost, bolesti kloubů a svalů, krvácení dásní a vyrážky na nohou. To vše samozřejmě může být také známkami jiných vážných zdravotních stavů, takže pokud jste si některé z těchto věcí všimli delší dobu, stojí za to nechat se vyšetřit svým praktickým lékařem.

I když jsme všichni slyšeli, že existují některé potraviny, které jsou skvělými zdroji vitamínu C, včetně jablek, chřestu, bobulovin, brokolice, zelí, melounu, květáku, citrusových plodů, kiwi, obohacených potravin (chléb, obiloviny, cereálie), tmavé listové zeleniny (kapusta, špenát), paprika (zejména červená) a rajčata, nyní víme, že jíst správné potraviny nemusí stačit.

Máme k dispozici mnoho možností doplňků. Abychom to zjednodušili, pojďme tyto možnosti klasifikovat:

1. Tablety vitamínu C, šumivé tablety, prášky, kapsle, které můžete koupit v různých obchodech (dokonce i v obchodech s librami, kde vše v obchodě stojí jen 1 £). To je pravděpodobně vázáno nebo připojeno k něčemu, co vaše tělo příliš snadno nevstřebává, takže byste toho museli hodně doplňovat, abyste dosáhli stejného účinku jako dražší doplněk. Nevýhodou je, že doplňování velkého množství takového vitaminového doplňku může vést k poruchám trávení, tj. rýmě.

2. Obchod se zdravou výživou nebo renomovaná online lékárna koupila vitamín C, který je pravděpodobně pufrován, aby pomohl snížit jakékoli zažívací potíže, a také se pravděpodobně snáze vstřebává díky způsobu výroby. Jak však víme, může se rychle rozložit a neukládat v těle pro použití v případě potřeby.

3. Konečně nejzdravější vitamín C na trhu, který je zapouzdřen v lipozomální technologii. To znamená, že vitamín C se nerozloží, dokud se skutečně nedostane do té části těla, která jej nejvíce potřebuje, tj. pouze na tu část těla, která doplněk potřebuje. Altrient C je primárně distribuován prostřednictvím hojnosti a zdraví.

Zatímco většina z nás potřebuje více vitamínu C, než dostává, kdokoli, kdo prodělal nebo zažívá alergii, nemoc (včetně nachlazení a chřipky) nebo autoimunitní problém, pravděpodobně trpí vážným nedostatkem vitamínu C. závažný nedostatek, že jediným řešením je intravenózní (IV) vitamín C nebo použití lipozomálního vitamínu C.

Zatímco někteří lidé užívají vitamin C úspěšně jako odstrašující prostředek proti nachlazení a chřipce, jiní užívají lipozomální vitamin C, jakmile pocítí nachlazení, u kterého bylo prokázáno, že značně zkracuje délku nachlazení.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *