„Vitamín C je zásadní“! Dr Bibi odbourává klíč ke zdravé, zářící pleti!

Dr. Bibi Ghalaie, kosmetická lékařka, lektorka a zakladatelka a lékařská ředitelka na klinice Doctor Bibi Clinic, není pro Altrient žádnou neznámou, je dlouhodobou nadšenkyní Altrientu C a doporučuje jej klientům na své klinice jako součást svého holistického přístupu ke zlepšení zdraví pokožky. V rámci naší kampaně Osobnosti pleti jsme zastihli doktorku Bibi, abychom si promluvili o všech věcech zdraví pleti!

Jako dlouholetá fanynka Altrientu používá Dr. Bibi Altrient Liposomal Vitamin C jako součást své každodenní rutiny pro své celkové zdraví. Navíc, pokud jde o Altrient jako součást její pleťové rutiny, užívá Altrient Liposomal Vitamin C denně spolu s aktuálním vitaminem C, čímž udržuje svou pokožku v jejím báječném stavu! Doktorka Bibi nám již dříve řekla, že její klienti často chtějí zlepšit celkové zdraví a pohodu, a tak hledají způsoby, jak by mohli zlepšit svou pleť nejen pomocí injekčních přípravků a lokální péče o pleť, ale také pomocí stravy a doplňků.

Dr Bibi je velkým zastáncem péče o pleť založenou na důkazech, a proto používá a doporučuje pouze produkty, které mají silné vědecké důkazy, aby dosáhly nejlepších výsledků pro zlepšení zdraví pokožky. Je ambasadorkou značky Medik8 pro péči o pleť založenou na vědě a fandí jejich aktuálním produktům péče o pleť, které obsahují vitamin C jako klíčovou složku.

Ve světě estetické medicíny je stále běžnější nejen uvažovat o lokálních lécích pro cílené kožní problémy, ale také více zohledňovat, jak vyživujeme naši pokožku zevnitř. To, co dáváme do svého těla a jak se rozhodneme vyživovat, může mít obrovský dopad na zdraví naší pokožky, stejně jako na naše celkové zdraví a pohodu.

Tím, že doktorka Bibi na své klinice identifikuje kožní problémy svých klientů, pomáhá jim tyto problémy řešit prostřednictvím jejich stravy a výživy a prostřednictvím suplementace. Dr Bibi vysvětluje 2 nejdůležitější proteiny v naší kůži; kolagenu a elastinu a jak pomáhají poskytovat lešení, které pomáhá udržovat naši pokožku pružnou.

Význam kolagenu a elastinu pro zdraví naší pokožky:

„Dva nejdůležitější proteiny v naší kůži jsou kolagen a elastin,“ řekl Dr. Bibi. Níže uvedený diagram ukazuje, jak kolagen a elastin spolupracují, aby pomohly udržet naši pokožku pružnou, a ukazuje, jak je tato síť proteinů nezbytná pro optimální zdraví pokožky. Kolagen je nejhojnější protein v lidském těle a je zodpovědný za zdraví našich pojivových tkání, posiluje dermis vrstvu kůže a zabraňuje bolestem kloubů a kostí. Elastin je protein, který se nachází v našich pojivových tkáních a také v plicích, aortě a kůži. Je to protein, který umožňuje naší pokožce natáhnout se a vrátit se do původního tvaru.

„Bohužel naše hladiny s věkem klesají“ a v důsledku toho je negativně ovlivněna struktura, která je nezbytná pro pružnou pokožku, což je okamžik, kdy se začínají objevovat jemné linky a vrásky. Abychom udrželi zdraví naší pokožky optimalizované, musíme zajistit, že podporujeme regeneraci kolagenu a elastinu; vitamín C je pro tento proces klíčový.

Souvislost mezi vitaminem C, kolagenem a elastinem:

Vitamin C je nezbytný pro podporu mnoha aspektů funkce a aktivity našich kožních buněk a je také známý pro produkci a regeneraci kolagenu. Je to proto, že vitamín C je nezbytným kofaktorem pro dva enzymy, které jsou nezbytné pro produkci kolagenu. [1] Vzhledem k tomu, že vitamín C nemůže být v těle uložen a může být snadno vyčerpán řadou faktorů životního stylu, je nesmírně důležité zajistit, aby se vitamín C, který užíváte, vstřebával co nejúčinněji a byl dodáván přímo do krevního oběhu.

Altrient Liposomal Vitamin C:

Dr Bibi říká, že užívání vitamínu C prostřednictvím konzumace potravin, jako je zelená listová zelenina, pomerančový džus a ovoce, například povede k tomu, že se do našeho krevního oběhu dostane pouze malé množství vitamínu C. Liposomální formule Altrientu je extrémně účinný způsob, jak dostat vitamín C do našeho těla pomocí patentované Liposomal Encapsulation Technology (zkráceně LET). Lipozomální technologie je schopna zvýšit vstřebávání živin tím, že zachytí aktivní složky uvnitř ochranných membrán zvaných lipozomy. Tyto drobné lipozomální bublinky se skládají z dvou vrstev fosfolipidových molekul (podobných buněčným membránám vašeho vlastního těla), které chrání obsah a dokážou obejít trávicí šťávy a dodat vitamín C přímo do buněk. Tento jedinečný způsob dodávání chrání vitamín C před oxidací a degradací, čímž se vyhýbá gastrointestinálním potížím a zajišťuje maximální absorpci. Více o tom, jak Altrient působí, se dozvíte zde.

Altrient se zavázal zajistit tu nejlepší kvalitu a v roce 2014 byl Altrient C testován společností Princeton Consumer Research UK ve dvojitě zaslepené studii s placebem. Výsledky byly opravdu zářivé! Studie prokázala, že užívání 1 sáčku denně po dobu 3 měsíců může zvýšit elasticitu pokožky o 35 %, jak uvádí Dr Bibi, a 3 sáčky denně po dobu 3 měsíců mohou zvýšit elasticitu pokožky o 61 %!

Mohou jiné živiny zlepšit zdraví pokožky?

Nejen, že je Altrient C klinicky testován, což ukazuje na skvělé zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky – základy zářivé pleti –, ale Altrient Liposomal Vitamin B a minerální komplex, glutathion a kyselina R-alfa lipoová jsou také všechny důležité živiny, které pomáhají vyživovat vaši pokožku zevnitř. . A co víc, každý z nich lze spárovat s Altrient C pro širokou škálu efektů:

  • Altrient Liposomal Vitamin B a Mineral Complex: Vitamíny skupiny B a vitamín C jsou klíčové pro tvorbu energie, hrají důležitou roli při okysličování červených krvinek a uvolňování energie z naší potravy. Žádný kyslík, žádná energie! Pevnost a pružnost pokožky, vlasů a nehtů závisí také na kombinovaném působení vitamínů B komplexu a vitamínu C. Vitamín C je nezbytným faktorem při tvorbě kolagenu.

  • Altrient Liposomal Glutathion: Glutathion je silný detoxikátor a antioxidant. Je důležitý pro ochranu buněk a zásadní pro detoxikační systémy vašich jater. Tato účinná živina recykluje antioxidanty, jako je vitamín C, a optimalizuje jeho aktivitu v těle – pomáhá neutralizovat poškození buněk volnými radikály způsobené toxiny, stresem a nemocemi.

  • Altrient kyselina R-alfa lipoová: Vitamin C má mnohem větší vliv na imunitu, když působí společně s antioxidační kyselinou alfa lipoovou. Údaje ze studií naznačují, že použití těchto antioxidantů může mít příznivé účinky na jedince léčené na virové infekce, jako je chronická hepatitida C, a mohlo by být také užitečné při chronické únavě, která byla spojena s narušenou imunitní reakcí.

Tento přístup kombinování suplementů za účelem poskytnutí přizpůsobeného protokolu lipozomální výživy pro naše individuální potřeby pleti je filozofií, kterou Dr. Bibi přijala na své kožní klinice (oblíbeným párem doktorky Bibi je Altrient C a Glutathion!). Při posuzování kožních problémů klienta doktorka Bibi doporučí protokol lipozomální výživy (vedle lokální a klinické léčby), který pomůže dosáhnout cílů zdraví pokožky každého klienta, kromě toho také sdělí důležitost každého doplňku a jeho účinnost při zlepšování dalších oblastí. našeho zdraví, jako je imunita, psychické zdraví, normální fungování nervového systému, spánek a hladina energie.

Užívání lipozomálních doplňků Altrient už nemůže být jednodušší a Dr Bibi nám ukazuje, jak jednoduché to je! Vše, co musíte udělat, je;

  1. Sevření Altrient do malého množství vody

  2. Vířit se jemně – žádné míchání – nezapomeňte, že Altirient se nemíchá s vodou!

  3. Střílet – vezměte vodu a Altrient jako střelu.

Ačkoli je to nejběžnější způsob, jak užívat Altrient, existují i ​​​​jiné způsoby, jak si ho užít! Můžete si ho vzít přímo ze sáčku, zamíchat do jogurtu a dokonce jsme viděli, že si ho někteří uživatelé vzali z čerstvého kokosu (koukáme na vás, Alvaro Nunez a Hofit Golan)!.

Abych to shrnul, zde jsou některé z důvodů, proč doktorka Bibi miluje Altrienta:

  • Její doplňková rutina Altrient C a Glutathion jí pomáhá cítit se energičtěji a podporuje její imunitní systém (a samozřejmě jí pomáhá dosáhnout zářivé pleti!).

  • Je vhodné je nosit a mít na cestách – Altrient C se dodává v jednotlivých sáčcích, které také udržují liposomy stabilní, protože jsou v uzavřeném prostředí, na rozdíl od použití v lahvičce, kde se mohou časem destabilizovat.

  • Lipozomální doplňky Altrient jsou založeny na důkazech a mají silnou vědeckou podporu, aby zajistily, že získáte ty nejlepší výsledky a produkty nejvyšší kvality.

  • Altirent Liposomal Vitamin C je nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak dostat 1000 mg vitaminu C přímo do krevního oběhu.

Celé video Dr Bibi si můžete prohlédnout na našem kanálu YouTube zde.

Jaká je vaše osobnost Altrient?

Chcete se dozvědět více o svém typu pleti a jaký protokol lipozomální výživy vám pomůže dosáhnout zdravé a zářící pleti?

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *