Vánoční průvodce přežitím SOS! Lipozomální vitamín C, vitamín B a glutathion k záchraně.

Vánoce jsou kouzelným obdobím roku – ale ujasněme si, že tato fráze je hlavně pro lidi do 10 let, že? Protože jakmile byl mýtus o Santovi odhalen, následuje spousta zklamání. Jako dospělý nebo rodič se Vánoce mohou stát zkouškou odolnosti, která vás může zanechat finančního oplachu, emocionálního a fyzického vyčerpání a touhu zamířit rovnou na detoxikační kúru!

Jak tedy obnovíme a udržíme pocit radosti, štěstí a dobrého zdraví v tomto extrémně náročném období roku? Tady je náš vánoční průvodce přežitím SOS!

Udělejte si pořádek – prožijte pohodovější Vánoce!

Letos s trochou náročné organizace můžete prožít pohodové a kouzelné Vánoce!

Když přijde na sváteční období, jsou tři věci, které musíte mít navrch – dárky, jídlo a pití a rodina! Sepište si seznam všech, pro které byste chtěli dárky nakoupit, s odpovídajícími nápady na dárky, abyste mohli podniknout cílený výlet na nákup vánočních dárků co nejdříve v prosinci – čím déle to necháte, tím rušnější budou obchody!

Nenechávejte balení dárků na Štědrý večer. Místo toho je zabalte v den, kdy si je koupíte, protože to automaticky odstraní vrstvu stresu a budete se cítit skvěle organizovaní!

Co se týče jídla a pití – nejlepším tipem je zarezervovat si doručovací slot online v supermarketu a nechat si zkontrolovat své základní věci co nejdříve – do své online objednávky můžete vždy přidat věci až 12 hodin před doručením! To vám ušetří spoustu času při nakupování a frontách v supermarketu, což výrazně snižuje vánoční stres.

Jedním z největších zdrojů stresu o Vánocích může být rodinná dynamika. Udělejte si chvilku a přemýšlejte o svých problémových vztazích, někdy může malé gesto dobré vůle nebo ohleduplnosti mluvit za mnohé a může pomoci urovnat úzkostné vztahy a umožnit snazší, méně stresující Štědrý den.

Látky proti stresu – lipozomální vitamín C a vitamín B komplex

Vaše nadledvinky (žlázy, které pumpují stresové hormony) budou pracovat přesčas, až do Santanova velkého dne!

Jedním ze způsobů, jak udržet tyto žlázy v tip-top stavu, aby vás stres neovládl, je doplňovat lipozomální vitamíny C a B. Oba tyto vitamíny jsou rozpustné ve vodě, což znamená, že si je tělo nemůže ukládat a jejich denní příjem je nezbytný.

Svačina z bobulí a změna rafinovaných sacharidů (bílé verze) na celozrnné sacharidy (hnědé verze) poskytuje lepší dietní přísun obou těchto vitamínů. Ve skutečnosti je však v tomto poměrně intenzivním ročním období skutečně prospěšné koupit si kvalitní lipozomální zdravotní doplňky, jako je Altrient Vitamin C a Altrient Vitamin B a Mineral Complex, které pomáhají podporovat funkci nadledvin a chránit vás před známkami stresu – únava, změny nálady, špatný spánek, úzkost a pocit přetížení.

Lipozomální doplňky jsou vhodnější, protože se rychle vstřebávají a živiny se dostávají do buněk, které je nejvíce potřebují – skvělý způsob, jak si udržet vánoční jiskru!

Zvýšená ochrana před lipozomálním vitamínem C

Přiznejme si to – venku je zima, mokro a mizerně a s ústředním topením na plný pecky vaše tělo neustále bojuje s těmi nakažlivými vánočními potvorami!

Vzduchem přenášené viry a bakterie mají své vlastní sezónní slavnosti a poslední místo, kde byste chtěli, aby se tito brouci bavili, je ve vašem těle! Zde přichází na vánoční záchranu lipozomální vitamín C, tento chytrý vitamín má přirozené antivirové a antibakteriální vlastnosti a navíc má schopnost posílit funkci a účinnost imunitních buněk – absolutní nutnost, pokud chcete přečkat zimu říše divů bez nachlazení, rýmy, bolesti v krku nebo infekce hrudníku!

Udržujte jej čistý pomocí lipozomálního glutathionu

To, že jsou Vánoce zalité alkoholem, není nic neobvyklého! Tento nárůst konzumace alkoholu spojený s tendencí jíst více tučných jídel na vánočních večírcích znamená, že vaše játra pracují s ponožkami!

Jedním ze způsobů, jak kompenzovat sezónu chlastu a kocoviny související s jídlem, je doplnit lipozomální glutathion. Tato účinná živina funguje opravdu dobře na podporu detoxikace a poskytuje vašim játrům a buňkám pomocnou ruku při odstraňování všech toxinů, které se mohou nahromadit při vší té sváteční přejímce.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *