Spalujte tuk a porazte bouli toto léto

Dokončete svůj letní úspěšný příběh karnitinem. Léto nekončí! Pokud stále sníte o tom, že snesete vše v letních šortkách a sexy plavkách, pak je čas jednat!

Začněte tím, že požádejte o pomoc účinný karnitin na „spalování tuků“ a řiďte se naším 8krokovým plánem, jak se zbavit přebytečných kilogramů, než letní slunce skončí.

Zde je našich 8 nejlepších způsobů, jak vypadat a cítit se skvěle i v posledním letním slunci!

1. Nechte karnitin, aby vám trochu ubral práci při hubnutí

Možná jste nikdy neslyšeli o karnitinu – a pokud je tomu tak, nyní je čas se posadit a vzít na vědomí. Karnitin hraje klíčovou roli při řízení vašeho energetického metabolismu tím, že transportuje mastné kyseliny do vašich mitochondrií (elektráren ve vašich buňkách), takže je lze využít jako palivo.

Jednodušeji řečeno, karnitin má potenciál ke snížení hmotnosti, protože hraje roli při spalování tuků na energii. Ukázalo se to v předběžné studii teenagerů s nadváhou, kteří se účastnili kombinovaného dietního a cvičebního programu. Bylo zjištěno, že ti, kteří užívali 1000 mg L-karnitinu každý den po dobu 3 měsíců, zhubli podstatně více než jedinci užívající placebo.

*Rychlý tip: Podle výzkumu se Acetyl L Carnitin lépe vstřebává než L Carnitin.

2. Udržujte hladinu cukru v krvi vyrovnanou po celý den

Vynechte sladká a rafinovaná jídla a jednoduché sacharidy, jako je bílý chléb, bílá rýže, bílé těstoviny a brambory. Kromě vlivu, který mají na hladinu cukru v krvi a vytvářejí náhlé vzestupy a poklesy, které vedou k hladu a větší chuti na sladké, jsou tyto druhy potravin nejrychlejší cestou k přibírání na váze.

Retrospektivní studie prokázaly, že u jednoduchých sacharidů je pravděpodobnější postupné zvyšování hmotnosti v průběhu času než u tuků nebo bílkovin.

Ve skutečnosti přidání trochy bílkovin ke každému jídlu zpomaluje uvolňování cukru z jiných potravin, což pomáhá udržovat stabilní hladinu krevního cukru po celý den, udržuje vás déle sytější a zabraňuje chutě mezi jídly. Potraviny bohaté na vlákninu, jako je oves a hnědá rýže, mají stejný účinek.

3. Snižte množství stimulantů

Cigarety, alkohol, káva a čaj mají významný vliv na rovnováhu krevního cukru, takže možná je na čase vyzkoušet nějaké bylinné alternativy. Kávu byste mohli vyměnit za zelený čaj, což je další spalovač tuků. Obsahuje sloučeninu zvanou epigalokatechin galát, která dočasně zrychlí váš metabolismus, takže popíjejte celý den!

Pokud nedokážete odolat zvláštní sklence vína, ujistěte se, že ho pijete s jídlem, a ne předem, protože to zpomalí uvolňování cukru do krve. Alkohol na lačný žaludek kromě všeho pravděpodobně povede k nevybíravému jedení!

4. Procvičte si kontrolu porcí!

Pravidelná konzumace většího množství jídla, než je potřeba, nakonec způsobí natažení žaludku. Pak zjistíte, že po normálních porcích máte hlad. Zvykněte si jíst z menších talířů a jakmile se budete cítit spíše spokojeni než sytí, přestaňte jíst. Odložením zbytků jídla do lednice na jindy se můžete zbavit pocitu viny spojeného s plýtváním jídlem.

5. Napijte se

Žízeň lze snadno zaměnit za hlad, proto pijte během dne hodně vody a také bylinné čaje nebo čaje bez kofeinu a alternativy kávy. Vypití plné sklenice vody těsně před jídlem může výrazně snížit množství jídla, které během jídla sníte, což vám pomůže udržet váhu pod kontrolou.

6. Nespěchejte a důkladně žvýkejte

Dávejte pozor na své jídlo. Když budete jíst pomalu, budete jíst méně, ale budete se cítit plnější. Pomalé žvýkání dává vašemu mozku čas zaregistrovat, že jste sytí. Trvá asi 20 minut, než se jídlo dostane do vašeho žaludku, takže chvíli počkejte, než budete zvažovat další pomoc. Odložení nože a vidličky mezi sousty vám může pomoci přestat jíst bezmyšlenkovitě.

7. Zorganizujte se

Při vší vůli světa nemůžete dodržovat zdravý stravovací režim, pokud nemáte zásoby správných surovin. Plánování dopředu zajistí, že budete mít vše, co potřebujete pro dobře vyvážená jídla, a také dobrou zásobu zdravých svačin pro případ nouze.

8. Rozhýbejte se

Pravidelné cvičení je klíčovou součástí úspěšného programu na hubnutí, ale má také další výhodu ve zvýšení vaší nálady a snížení stresu. Pokud nejste zvyklí cvičit začít pomalu a postupně přidávat, 30 minut denně může mít zásadní význam. Pokud jde o spalování tuků – nejlepší výsledky poskytuje kombinace malého posilovacího tréninku s cvičením s nízkou intenzitou, jako je jízda na kole, chůze do kopce nebo plavání.

Na co čekáš? Nikdy není pozdě změnit směr a vytáhnout plán B z pytle!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *