Proč nikdy není dobrý nápad pít vodu ve stoje

Úvod

Nic nemůže uhasit vaši žízeň účinněji než voda. Hraje důležitou roli při udržování vaší hydratace, a abyste věděli, existuje mnoho zdravotních problémů a nemocí, které souvisejí s dehydratací a nadměrnou hydratací (a dokonce i problémy s váhou), které lze vyřešit, pokud budete držet krok s příjmem vody. v doporučeném rozsahu (2,7 litru až 3,7 litru) na denní bázi.

Jednoduše řečeno, měli byste vypít alespoň 8 sklenic vody denně, abyste si udrželi optimální zdraví.

Chcete-li z ní získat maximální užitek, musíte vzít v úvahu, kdy a jak vodu konzumujete.

Obavy o pitnou vodu zahrnují následující:

  • Při pití vody si vždy sedněte. Pokud pijete vodu ve stoje, nefiltrovaná a obrovskou silou se vám vrhne do žaludku. Látky znečišťující vodu by se pak mohly shromažďovat v močovém měchýři a ohrožovat vaše ledviny.
  • Navíc pití vody ve stoje může způsobit, že rychle projde tělním systémem, což může narušit funkci vašeho srdce a plic.

Špatné trávení

Pokud pijete vodu, když stojíte, může trpět váš trávicí systém. Je to proto, že pití vody ve stoje způsobuje, že rychle a silně prochází potravním kanálem a přímo dopadá na spodní část žaludku. Nervy se také napínají, narušují rovnováhu tekutin a zvyšují toxiny, což vede k poruchám trávení.

Příčina artritidy

Pití vody ve stoje může způsobit nadměrnou tekutinu v kloubech, což může zhoršit zánět kloubů a poškodit klouby. Vždy je vhodné pít vodu, když sedíte.

Problémy s ledvinami

Voda konzumovaná ve stoje má tendenci pod silným tlakem procházet nefiltrovaná do dolní části žaludku. Podle odborníků to způsobuje hromadění látek znečišťujících vodu v močovém měchýři, což poškozuje funkci ledvin a může vést až k problémům s močovými cestami. Bylo pozorováno, že když sedíme, naše ledviny filtrují efektivněji.

Riziko poškození plic

Když pijete vodu ve stoje, životně důležité živiny a vitamíny se nedostanou do jater a trávicího systému. Voda, která je konzumována ve stoje, představuje riziko pro zdraví vašeho srdce a plic, protože prochází vaším tělem tak rychle a přerušuje hladinu kyslíku.

Nespouštěj nervy

Vstávání a pití vody způsobuje, že tělo není v souladu s přírodou a spouští nervový systém, takže má pocit, že čelí nebezpečí. Živiny se tímto způsobem skutečně plýtvají a vaše tělo musí čelit stresu nebo napětí.

Závěrečné myšlenky

V důsledku toho je velmi dobrý důvod se posadit a pomalu pít vodu, stejně jako se také doporučuje, abyste si sedli a snědli své jídlo. Naše těla jsou stavěna tak, že sezení a udržování vzpřímeného držení těla poskytuje největší zdravotní přínosy. Živiny vstupují do mozku a zvyšují mozkovou aktivitu, když pijete vodu z láhve nebo sklenice vsedě.

Navíc to tímto způsobem pomáhá podporovat trávení a zajišťuje, že se po pití vody nebudete cítit nafouklí. Tento druh spotřeby vody sleduje rutinně plánovanou cestu, která zajišťuje, že orgány obdrží všechny výhody. Vaše celkové zdraví se zlepší, protože se vyplaví toxiny a účinněji se odstraní znečišťující látky.

Kromě toho byste měli absolvovat také preventivní zdravotní prohlídky. Tyto zdravotní prohlídky poskytují kompletní zprávu o vašem zdraví, což vám umožní přijmout nezbytná preventivní opatření ke zlepšení vašeho zdraví a k udržení různých onemocnění na uzdě.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *