Pravda o vitaminu C a pleti

Vitamin C má zaslouženou pověst jednoho z nejoblíbenějších doplňků zdravé výživy na světě – zejména mezi těmi, kteří hledají účinnou podporu imunity a podporu pro ochabující energetické zásoby.

Mnoho lidí si však neuvědomuje, že vitamín C má v těle řadu dalších cenných funkcí.

Podle výzkumu – zvýšení hladiny vitaminu C může mít za následek celou řadu zdravotních přínosů od zlepšení hojení ran po snížení výskytu rakoviny, zmírnění návalů horka, inhibice růstu Helicobacter pylori, chrání před toxiny, snižuje šedý zákal a zlepšuje zdraví dásní.

Ke všemu také přibývá důkazů o tom, že vitamín C podporuje zdraví pokožky a může být použit jako účinný přípravek proti stárnutí.

Navíc, pokud užíváte doplněk vitamínu C v lipozomální formě, jako je Altrient, máte další výhodu téměř 100% vstřebávání. Není to nic, co by standardní perorální produkty vitamínu C mohly zaručit.

Vitamín C na seznamu A

Herci, popové hvězdy, modelky, westendoví umělci a hvězdy televizní reality doporučovali Altrient vitamin C na svých blozích, instagramu, youtube a v rozhovorech. (v Evropě je známý jako Altrient, ale v Americe je známý jako Lypo-spheric, jedná se o úplně stejný produkt)

Není žádným překvapením, že někteří z předních evropských novinářů a konzultantů v oblasti zdraví a krásy začali uvažovat o tom, jak dobrý Altrient dokáže udržet zdravou vás i vaši pokožku – Caroline Hirons, Trinny Woodall, Jennifer Rock (The Skin Nerd), Triona McCarthy Claire McGrath (profesionální atletka IFBB), Hofit Golan a nejnověji novinářka o zdraví a kráse Alice Hart-Davisová, všichni prohlásili, že jsou oddaní. Alice Hart-Davisová nedávno dokončila 12týdenní studii s užíváním 3 sáčků Altrient vitaminu C denně, výsledky pleti byly úžasné – podívejte se, co se stalo, přečtete si její článek v novinách The Times a naposledy v Daily Mail.

Vitamin C pro super pružnou pleť

Kromě toho, že udržují všechny motory ve vašem imunitním systému v chodu, vědci zjistili, že působením zevnitř ven s pomocí vitamínu C můžete dosáhnout hladší, pružnější a mladší pleti.

Ve skutečnosti se kouzlo proti stárnutí, které vytváří úžasnou pleť a nadčasovou krásu, odehrává v dermálních buňkách těsně pod povrchem pokožky. Zdá se tedy, že krása je opravdu hluboko v kůži!

Dermální buňky jsou domovem produkce kolagenu – látky, která nás doslova drží pohromadě. Jakmile však dosáhnete věku 20 let, syntéza kolagenu se začne snižovat. Než se nadějete, vaše pokožka se vysuší, začne ochabovat a začnou se objevovat vrásky.

A co víc, kolagen nemůžete vyrobit bez vitamínu C, klíčového hráče v molekulárních mechanismech, které přenášejí kouzlo z vašich buněk na povrch vaší pokožky…

Důkaz, že Altrient Vitamin C funguje

Dvojitě zaslepená placebem kontrolovaná studie třetí strany, kterou provedla společnost Princeton Consumer Research Ltd v roce 2014, se zaměřila konkrétně na účinky vitaminu C Altrient na zdraví pokožky a přinesla ohromující výsledky.

Studie prokázala, že Altrient vitamin C, první lipozomální gelový doplněk vitaminu C na světě, zvýšil elasticitu a pevnost pokožky o 60,8 % za pouhých 12 týdnů a zvýšil na 61,4 % po 16 týdnech, a to zvýšením produkce kolagenu pro redukci vrásek a bojem proti příznakům stárnutí.

Těchto neuvěřitelných výsledků bylo dosaženo užíváním pouhých 3 sáčků denně vitaminu C Altrient po dobu 16 týdnů. Stejně povzbudivá byla skutečnost, že jedinci užívající pouze 1 sáček denně zaznamenali působivé 34,99% zlepšení elasticity a pružnosti pokožky. Skupina užívající placebo nevykázala vůbec žádné zlepšení, ve skutečnosti vykazovala mírný pokles elasticity kůže.

Můžete absorbovat více vitamínu C, než si myslíte

Až donedávna panovala všeobecná shoda mezi vědeckými výzkumníky – zejména National Institute of Health v USA –, že lidské tělo nedokáže vstřebat více než 200 mg doplňkového vitaminu C najednou (což se rovná přibližně 70 µmol/l v krvi). plazma). To je však nyní po výsledcích novějších vědeckých výzkumů vyvráceno.

Autoři jedné malé studie publikované v Journal of Nutritional and Environmental Medicine tvrdí opak. Dr. Hickey a Roberts zjistili, že podáním jedné 36g dávky Altrient lipozomálního vitamínu C od společnosti LivOn Labs bylo dosaženo hladiny krevní plazmy 417 µmol/l.

Další výzkum Dr. Johana Bolhuise s použitím 6 g Altrient lipozomálního vitaminu C produkoval plazmatické hladiny 204 µmol/l. Bolius se dále pokusil použít více kombinací standardního perorálního vitaminu C a lipozomálního vitaminu C. To vedlo k ještě vyšším hladinám v krevní plazmě 512-579 µmol/l.

Tyto výsledky podporují předpověď Drs Hickey a Roberts, že plazmatické hladiny vitaminu C 500-600 uM/l lze snadno dosáhnout a udržet s použitím lipozomálního vitaminu C Altrient.

A to je přesně to, co potřebujete, aby váš imunitní systém bojoval v kondici. Četné studie prokázaly, že vitamín C zvyšuje aktivitu specifických bílých krvinek, které tělo používá k zaokrouhlení a zničení napadajících bakterií a virů.

Proč je Altrient Vitamin C tak dobrý?

Přední odborníci na výživu se shodují, že vitamín C je skutečně klíčový pro udržení optimálního zdraví pokožky, ale pokud jde o suplementaci, způsob dodávání vitamínu C může skutečně změnit.

Altrient jako první vyvinul špičkové lipozomální vitamíny pomocí patentovaného procesu k vytvoření liposomů, super chytrých mikroskopických molekul, které uzavírají a chrání živiny, jako je vitamín C, a transportují je přímo do buněk, které je potřebují.

Jedinečnou výhodou liposomů je, že dokážou obejít trávicí šťávy a absorpční bariéry, které omezují množství standardního perorálního vitaminu C, které může tělo skutečně využít.

Překonání těchto překážek znamená, že lipozomální vitamín C Altrient může nabídnout téměř 100% vstřebatelnost.

Pokud si vážíte své pleti, chcete spoustu energie a zdravou budoucnost – Altrient liposomální vitamín C je rozhodně cesta vpřed.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *