Pozoruhodné výhody lipozomálního glutathionu

Je pravděpodobné, že jste o glutathionu neslyšeli. Pro vaše zdraví je to však mnohem důležitější, než si možná uvědomujete. Ve skutečnosti je glutathion (také známý jako GSH) pro vaše zdraví tak životně důležitý, že bez něj nebudou fungovat všechny antioxidanty a vitamíny, které konzumujete.

GSH je důležitý díky tomu, že funguje společně s ostatními živinami a systémy ve vašem těle. Bez ohledu na to, jak zdravá je vaše strava nebo jaké doplňky užíváte, můžete ohrozit veškeré své úsilí o zdraví tím, že nebudete užívat GSH.

Co je GSH?

Glutathion je tripeptidová molekula, která zabraňuje poškození vašich důležitých buněčných složek peroxidy, volnými radikály a jinými reaktivními kyslíkovými druhy. V jednoduché angličtině to znamená, že jde o antioxidant, který se přirozeně vyskytuje v našich buňkách. Je produkován přirozeně naším tělem a všechny ostatní antioxidanty, které konzumujeme, jako je vitamín E a vitamín C, ve skutečnosti závisí na jeho fungování.

GSH je velmi důležitý, pokud jde o detoxikaci našeho těla, což zahrnuje zbavení se toxinů z prostředí, insekticidů, těžkých kovů, herbicidů a cigaretového kouře. Tyto stresy, kterým jsme každý den vystaveni, způsobí oxidaci v těle a GSH to řeší. V našem moderním životě je však tolik toxinů, kterým jsme každý den vystaveni, že naše tělo může být rychle přemoženo.

Když je vaše přirozená zásoba GSH vyčerpána, může to způsobit problémy s vaším imunitním systémem. Nakonec to naruší činnost vašich T-buněk a lymfocytů, takže vaše schopnost bojovat s infekcemi je ohrožena. Pokud se u vás často objevují infekce, může to být známka toho, že máte nízký GSH.

Kde získat GSH

GSH se přirozeně vyskytuje v ovoci a zelenině, takže ho můžete získat zdravou stravou s vysokým obsahem těchto látek. Mnoho lidí však nejí dostatek ovoce a zeleniny, aby jim dodalo adekvátní hladiny GSH. Také mnoho moderního ovoce a zeleniny bylo ošetřeno pesticidy a jinými toxiny, které dále způsobí nedostatek.

Pokud trpíte imunitními problémy v důsledku nedostatku GSH, budete potřebovat více GSH, než vám může poskytnout ovoce a zelenina.

Výhody lipozomálního glutathionu

Jedním z nejlepších a nejúčinnějších způsobů, jak svému tělu dodat GSH, který potřebuje, je užívat doplněk. Když užíváte lipozomální GSH, glutathion byl potažen membránou, která zajišťuje, že se v těle nerozloží, dokud se nedostane k buňkám, kde je potřeba.

Vysoce výkonný GSH poskytuje 98% biologickou dostupnost, neobsahuje cukr, škrob, kvasnice ani lepek. Je vhodný pro veganskou, zónovou i paleo stravu a nabídne mnoho výhod pro vaše celkové zdraví.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *