Poskytuje Liposomal Encapsulation Technology faktor WOW do doplňků proti stárnutí?

Hledání věčného mládí je stále oblíbeným cílem mnoha lidí, ale dosáhnout toho není tak snadné. Existuje však jedno nebo dvě pravidla, podle kterých byste mohli začít žít, abyste měli větší šanci na úspěch. Zdravá výživa je jedna a každodenní cvičení druhá. Přidejte do směsi výběr doplňků, které se zaměřují na zachování mladistvosti, a máte vyhráno. Nutriční terapeut Jackie Newson diskutuje o tom, které doplňky skutečně fungují, a poskytuje tipy, jak si být jisti, že doplňky, které si vyberete, skutečně fungují tak, jak očekáváte…

Představujeme LET pro zářivé výsledky

Pokud jde o doplňky, které mají skutečný dopad, je to Liposomal Encapsulation Technology nebo LET, jak je známá v kosmetickém průmyslu, která vítězí. LET je jedinečný systém dodávání živin s vynikajícími výsledky, který poskytuje vše, co od doplňku požadujete – maximální absorpci.

Co přesně je Liposomal Encapsulation Technology (LET)?

LET je špičkový technologický proces sloužící k vytváření mikroskopických kuliček, do kterých lze efektivně zapouzdřit různé látky. Tyto neuvěřitelně chytré transportní koule obsahují vnější fosfolipidovou dvojvrstvu, podobnou přirozeným buněčným membránám těla, které pomáhají transportovat živiny a uvolňovat odpad z buněk.

Lipozomy mají jedinečnou schopnost zachycovat živiny rozpustné ve vodě i v tucích, přičemž si zachovávají ochrannou bariéru kolem svých biologicky aktivních složek. Tyto charakteristické vlastnosti dávají lipozomům výhodu zvýšení rozpustnosti složek, zlepšení absorpce a zvýšení intracelulárního vychytávání. A co víc, mají výjimečnou biokompatibilitu umožňující cílené dodávání živin na konkrétní místa. Lipozomy nejsou omezovány destruktivními prvky trávicího systému ani neaktivují imunitní systém; překážky, se kterými se běžně setkávají tradičnější perorální formy doplňků.

Podle vědeckého názoru není pochyb o tom, že vysoce kvalitní lipozomy poskytují zlepšenou buněčnou a systémovou absorpci živin a ovlivňují systémový oběh způsobem, kterého lze normálně dosáhnout pouze intravenózní terapií. A co víc, mnoho studií potvrdilo významné výhody používání lipozomálních doplňků ve srovnání se standardními perorálními doplňky.

Špičkový systém dodávání je to, co dává lipozomům faktor WOW a proč již byly využity k přenosu vakcín, léků a dokonce i DNA do cílových buněk. Dobrou zprávou je, že tyto neuvěřitelné výhody využívají také inovativní výrobci zdravé výživy jako novou formu lipozomálních doplňků výživy, které pomáhají dosáhnout mnohem lepších výsledků. Představte si, jaký úžasný rozdíl může LET udělat ve vašich doplňcích proti stárnutí. Pojďme se podívat na klíčové živiny, které by měly hrát výchozí roli ve vaší každodenní kosmetické rutině a proč…

Krása reflektor

Počínaje shora, tvář, kterou prezentujete světu, je často tím, díky čemu se ze sebe cítíte dobře. Unavená, ochablá a vrásčitá pokožka pro některé lidi znamená rychlou cestu k nízkému sebevědomí a depresi, zejména pro ty, kteří pracují v odvětví, které klade velký důraz na vzhled. Péče o pleť a podpora pevné, pružné a zářivé pleti není tak těžké, pokud využijete maximum živin, které pomáhají vyživovat kožní buňky zevnitř.

Naše top 3 výživné látky pro pleť

 1. Vitamín C
 2. vitamíny skupiny B
 3. Hořčík

1. Vitamín C

Klíčem k tónované a zářivé pleti je zaměřit se na základní kožní buňky, které jsou zodpovědné za tvorbu kolagenu. Začnete tím, že do svého jídelníčku zařadíte dobrou škálu ovoce a zeleniny bohaté na vitamín C, jako jsou:

 • Brokolice
 • Růžičková kapusta
 • zvonovité papriky
 • Bobule
 • Papája
 • Kiwi
 • Citrusové plody

Vitamin C je významný svou důležitou úlohou při podpoře zdraví pokožky, protože přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky. Pro zdravou pokožku je také nezbytné minimalizovat pobyt na slunci. Příliš mnoho času na slunci může urychlit přirozený proces stárnutí pokožky a zvýšit oxidační stres generovaný škodlivými volnými radikály spojenými s expozicí UV záření. Vitamin C působí i zde, protože pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

2. Vitamíny skupiny B

Za charakteristické znaky krásy jsou obecně považovány jiskřivé oči a zářící pleť bez vrásek, fyzické vlastnosti, kterým pomáhají vitamíny B. Vitamín B2, B3 a biotin jsou vitamíny rozpustné ve vodě, které si se zdravím pokožky nemusíte spojovat, ale výzkumy ukazují, že každá z těchto důležitých živin přispívá k udržení normální pokožky. A co víc, vitamín B2 má také ruku podporující zdraví očí, protože významně přispívá k udržení normálního zraku. Ale co byste měli jíst, abyste doplnili hladinu vitamínu B? Zde je náš praktický průvodce potravinami přirozeně bohatými na vitamíny B:

 • Maso
 • Kuře
 • Ryba
 • Vejce
 • Zelená listová zelenina
 • Celozrnné
 • fazole
 • Ořechy

Živočišné zdroje vitamínů B se lépe vstřebávají než zdroje rostlinného původu, takže pokud jste vegetarián nebo vegan, možná budete chtít přidat do svého jídelníčku doplněk výživy. Odborníci se shodují, že vitaminy skupiny B často fungují lépe synergicky, a proto je důležité je užívat ve formě doplňku B komplex, jako je např. Altrient B, který obsahuje celou řadu vitamínů B. Ty jsou doplněny dalšími pečlivě vybranými minerály a rostlinnými látkami, které samy o sobě mohou také přispět k podpoře zdravé pokožky.

3. NECHTE hořčík

Je hodně pravdy na tom, aby vaše krása spala. Jedním ze zřejmých příznaků únavy je vzhled vaší pokožky. Šedá bledost a tmavé stíny pod očima jsou náznaky obličeje, které mohou naznačovat, že jste málo spali. Ve dnech, kdy vás únava přemáhá, může být užitečné doplnit hořčík, protože bylo prokázáno, že tento minerál přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Dosažení svalové relaxace je nezbytné pro podporu hlubokého klidného spánku a mohlo by výrazně rozjasnit vzhled vaší pokožky. Bylo prokázáno, že hořčík přispívá ke svalové funkci, takže může být jedním ze způsobů, jak uvolnit vaše tělo do klidného spánku.

Které potraviny přirozeně obsahují hořčík? Zde je náš stručný průvodce hořčíkovými potravinami, které můžete zahrnout do svého každodenního jídelníčku:

 • Špenát
 • Semena
 • fazole
 • Tuňák
 • Makrela
 • Quinoa
 • Obr
 • Sušené švestky
 • Čočka
 • Kapusta
 • hnědá rýže
 • banány
 • Mandle
 • Avokádo

Pokud je pro vás těžké v noci usnout, pak by se možná vyplatilo investovat do kvalitního hořčíkového doplňku. Sáček LET Altrient Magnesium před spaním se snadno užívá a rychle se vstřebává.

Fitness a zdraví

Důkazy z výzkumu jsou poměrně jednomyslné, pokud jde o zdravotní přínosy pravidelného cvičení. Studie naznačují, že každodenní vstávání a pohyb podporuje každý systém v těle a pomáhá vám zůstat silní a flexibilní ve všech fázích života. Nedostatek energie ale často může brzdit vaši motivaci začít, takže není na škodu si trochu pomoct.

Podle našeho názoru dynamické duo, které by skutečně mohlo pomoci dodat pořádnou dávku vitality, maximalizovat trénink a odstranit únavu, je Acetyl L-karnitin a komplex vitamínů B. Zde je důvod…

Acetyl L-karnitin

Acetyl L-karnitin je odvozen od aminokyseliny a má v těle mnoho funkcí, ale je pravděpodobně nejznámější mezi milovníky sportu a fitness, kteří uznávají důležitost tuku jako zdroje paliva. Tělo využívá tuk na energii, když jsou sacharidy méně dostupné, ale pro efektivní metabolizaci tuku jsou buňky závislé na řadě mikroživin. Některé z těchto živin působí jako kofaktory pro biologické cesty, které přeměňují tuk na zdroj paliva a L-karnitin je jedním z nich. L-karnitin je tělem využíván pro transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem do energetických center v buňkách zvaných mitochondrie.

L-karnitin se tvoří v játrech a ledvinách a ukládá se v několika oblastech těla včetně svalů. Pokud nejste vegetarián nebo vegan, měli byste přijímat dostatek karnitinu z masa, ryb a drůbeže, jinak stojí za zvážení výživového doplňku na podporu vašeho jídelníčku.

Získání optimální rovnováhy živin pro podporu svalů během období intenzivního cvičení může být také náročné, v těchto časech může být doplněk užitečným doplňkem vaší stravy. Acetyl L-karnitin je pevným favoritem mezi nadšenci pro udržení kondice, protože ve srovnání s L-karnitinem se snadněji vstřebává ve střevě a snadno prochází hematoencefalickou bariérou. Tyto výhody jsou umocněny lipozomální formou, jako je např Altrient Acetyl L-karnitin.

vitamíny B komplex

Vitamíny B vám mohou pomoci dosáhnout vašich zdravotních cílů více způsoby. Každý vitamín B má v těle jedinečnou a důležitou funkci a pokud jde o kondici, opravdu vynikají. Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin B2, B3, B5, B6 a B12 navíc přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. A pokud někdy potřebujete trochu zatlačit, abyste dostali hlavu do cvičebního režimu, biotin, folát, B1, B3, B6 a B12 jsou vitamíny B, které přispívají k normální psychické funkci. Přesně to, co potřebujete, pokud vaše motivace slábne.

Získejte beauty WOW faktor

Nyní tedy víte, na které živiny se můžete spolehnout, abyste mohli bojovat se zubem času, ujistěte se, že tyto živiny proti stárnutí zařadíte do svého jídelníčku, ale také doplňte denním lipozomálním doplňkem výživy, abyste své kosmetické rutině dodali faktor WOW. přes.

Vysoce kvalitní vysoce výkonné lipozomální doplňky jsou vyráběny společností LivOn Labs s Altrient ochranná známka.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *