Nejlepší tipy a strategie proti stárnutí pleti

Pro zajištění opravdové obnovy je nejlepší navštívit dermatologa, který vaši pleť prohlédne a navrhne změny životního stylu, které mohou zlepšit zdraví pokožky, jako je jak se zbavit vrásek a glabelárních linek. Zde je několik tipů a triků, o které se s vámi může podělit váš dermatolog, které jsou klíčem k oživení vaší pleti.

Navlhčit

Pokud jde o péči o pleť, většina z nás zná tuto. Když však myslíme na hydrataci, máme tendenci myslet na kosmetické krémy. Možná si však neuvědomujeme, že náš každodenní život obsahuje také dostatek vlhkosti.

Například noční hydratace s bohatým mlékem nejen hydratuje vaši pokožku, ale také utěsňuje vlhkost z denního slunečního záření. Výhodou noční hydratace je, že může pomoci snížit výskyt vrásek, které se tvoří na vaší pokožce vystavené slunci během dne.

Dopřejte si správný spánek

Spánek je důležitý pro každou rutinu péče o pleť. Kůže má přímé spojení s mozkem a správný spánek může zlepšit váš duševní stav a podpořit produkci kolagenu.

Nejlepší šancí na dobrý noční spánek je vyhnout se večer jasným světlům a přestat používat elektroniku alespoň 30 minut před spaním. To může pomoci odstranit stres pokožky způsobený nadměrnou stimulací.

Očistit

Opět víme, jak důležité je udržovat pokožku čistou a zdravou. Ale jak čisté je opravdu čisté?

Používání čisticích prostředků obsahujících drsné chemikálie může zbavit vaši pokožku přírodních olejů, které potřebuje, aby byla hladká a pružná. Místo toho používejte jemné čisticí prostředky, které se zaměřují na nejméně šťastné médium vaší pleti, mastnotu.

Tato technika podporuje produkci lipidu hydratujícího pokožku zvaného kyselina mléčná. I když to může znít hrozivě, ve skutečnosti dlouhodobě vytváří mnohem zdravější pleť.

Jíst vyváženou stravu

Nemůžete dosáhnout svého plného potenciálu s kůží, pokud vaše tělo není zdravé. Proto je nezbytné přijímat stravu bohatou na ovoce a zeleninu s vysokým obsahem živin, jako je vitamín C, vitamín K a vláknina. Konzumace velkého množství těchto potravin může pomoci vaší pokožce vypadat hladší a pevnější.

Zkontrolujte své léky

Některé léky mohou mít negativní dopad na vaši pokožku. Mnohé z nich se používají k léčbě kožních onemocnění, jako je ekzém a psoriáza.

Zejména léky na ředění krve, jako je aspirin, mohou změnit rovnováhu pH pokožky a mohou také vést ke ztenčení horní vrstvy kůže. Pokud užíváte některý z těchto léků a všimnete si, že máte potíže s nošením opalovacího krému na obličeji, je důležité promluvit si se svým lékařem.

5 efektivnějších tipů a strategií:

Zde je 5 nejúčinnějších strategií.

1. PALLADIUM ALLENCE – oktanové

Tento úžasný produkt působí na omlazení vaší pleti. Obsahuje antioxidační směs růže a trní. Růže dodává pokožce hebký a vláčný vzhled a trny zvyšují krevní oběh, aby byla vaše pokožka zářivá a mladistvá. Obsahuje také aloe vera pro hydrataci pokožky. Octane obsahuje kolagen, diglyceridy a slunečnicový extrakt. Je známo, že aloe vera zpevňuje pokožku a kolagen pomáhá získat mladší pleť.

2. HOŘČÍK: LYSOGENNÍ SÉRUM

Pomůže vám zbavit se vrásek a jemných linek. Také redukuje póry a skvrny. Pomáhá vám také získat čistou pleť. Je to přirozeně bezpečný a účinný způsob, jak udělat vaši pleť mladší.

3. IRON CRYSTAL: ENERGIZE MASK

Tato maska ​​obsahuje minerály, které pomáhají zpevnit pokožku. Obsahuje dusičnan draselný, který pomáhá udržovat vaši pokožku hladkou a mladistvou. Obsahuje dusičnan boritý, který pomáhá změkčit pokožku. Tato maska ​​je skvělý způsob, jak udělat vaši pleť mladší.

4. HYDROACETYL-6-DAIRAMIN-20-VAJEČNÝ OLEJ

Tato maska ​​​​je bohatá na složky, které podporují pružnost pokožky. Obsahuje heřmánek, fenykl a zelený čaj pro tvorbu kolagenu. Pomáhá, aby byla vaše pokožka pevnější a hustší.

Obsahuje také glycerin, hyaluronát sodný a hydrolyzovaný kolagen a emulgující globulin, aby byla vaše pokožka hladká a hydratovaná.

5. KORANDER: OPIUM 6-HO-NOMATE-21-INH

Tento produkt je bohatý na bylinný extrakt, který vyživuje vaši pokožku a pomáhá ji zmládnout. Obsahuje heřmánek, jojobový olej, mandlový olej a vitamín E. Složky pomáhají hydratovat a hydratovat pokožku. Kromě toho je konzumace potravin proti stárnutí pro pokožku nejvýhodnější.

Závěr:

Získávání tipů pro skvělou pleť může být matoucí. Chápeme to, je to opravdu těžké udržet. Nemějte tedy pocit, že se musíte bát udělat ten první krok. Tyto malé tipy vás dovedou na správnou cestu, jak pomoci vaší pleti vypadat co nejlépe.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *