Nejlepší doplněk péče o pleť Altrient Liposomal Vitamin C Marie Claire Skin Awards 2020

Objevte světově první SKUTEČNÝ lipozomální doplněk vitaminu C, který přináší revoluci v péči o pleť.

Opět slavíme, protože Altrient C získal další ocenění za krásu. Tento týden byl Altrient C vyhlášen VÍTĚZEM Nejlepšího doplňku péče o pleť v soutěži Marie Claire Skin Awards 2020, jak pro něj hlasovali odborníci z oboru. Skvělé potvrzení našeho poselství, že vitamín C, pokud je do těla dodáván správným způsobem – způsobem Altrient – ​​může vaší pleti ohromně pomoci.

Správně pečovat o pleť znamená starat se o svůj kolagen. Kolagen nás drží pohromadě, naše pokožka je tvořena ze 75 % kolagenem, proto je hladký, vláčný vzhled zdravé pokožky po celém těle z velké části způsoben přítomností zdravých hladin kolagenu. Všichni víme, že vitamín C je obranná živina dobrá pro podporu našeho imunitního systému a optimalizaci hladiny energie, ale je také nezbytným kofaktorem při syntéze kolagenu a UV ochraně.

Bez dostatečné hladiny vitaminu C v našem těle je tvorba kolagenu pravděpodobně narušena a volné radikály se nechají řádit, což může způsobit oxidační stres a potenciálně poškodit naši kůži a další tkáně. Výzva až dosud spočívala v tom, jak vstřebat dostatek vitaminu C do našich buněk, aby to pro naši pokožku znamenalo skutečný rozdíl, protože tolik běžných doplňků vitaminu C se nevstřebává efektivně a končí se rozkladem v trávicím systému a vypadl jako odpad. Jsou také často plné nežádoucích cukrů, sladidel, objemových činidel, umělých příchutí a mají tendenci způsobovat žaludeční nevolnosti, když se užívají ve vyšších dávkách. Lokální aplikace vitaminu C mohou mít omezenou schopnost dostat se do hlubších vrstev pokožky v dostatečném množství, aby měly významný účinek.

Altrient C je bez GMO, veganský a formulovaný bez cukrů, sladidel, glycerinu, sacharózy, umělých barviv a příchutí. Je nekyselý a šetrný k žaludku a lze jej užívat ve vysokých dávkách, aniž by způsoboval žaludeční potíže. Sáčky jsou pohodlné a snadno se používají a nosí na cestách. Jednoduše vysypte sáček gelu do malého množství vody a spolkněte ho jedním douškem.

Jonathan Orchard, lékař a ředitel pro hojnost a zdraví:

„Když jsem v roce 2010 poprvé objevil Altrient C v Americe, byl jsem tak ohromen jeho složením a účinností, že jsem byl rozhodnut pomoci zpřístupnit tento skvělý produkt ve Spojeném království a po celé Evropě. Zdravotní přínosy, které jsem já, moji přátelé, rodina a klienti užívali, byly výjimečné.

Jak ubíhaly týdny a měsíce, každý, kdo ho pravidelně užíval, začal hlásit znatelné zlepšení na kůži. Poté jsme se rozhodli provést dvojitě zaslepenou placebem kontrolovanou studii účinku Altrientu C na kůži a výsledky byly vynikající.

Vyhrát toto prestižní ocenění za péči o pleť k 10. výročí Altrient je důkazem toho, jak dobrý je tento produkt pro pleť, a naší dekádě tvrdé práce sdílení tohoto úžasného produktu s tolika lidmi.“

Výsledky klinického kožního testu Altrient C

Nezávislá, dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie, kterou provedlo Princeton Consumer Research Center v roce 2014, odhalila ohromující 61,47% zvýšení elasticity pokožky a 13,5% snížení výskytu jemných linek a vrásek po užívání 3 sáčků Altrientu C denně po dobu 16 týdnů.

Ti, kteří užívali 1 sáček Altrientu C denně, odhalili a 34,99% zvýšení elasticity a 7,52% snížení výskytu jemných linek a vrásek. Ti, kteří užívali placebo, nevykázali žádné zlepšení.

Jak Altrient vyřešil problém vstřebávání vitaminu C

V roce 2004 LivOn Labs, tvůrci Altrient lipozomálního vitaminu C, objevili způsob, jak výrazně zlepšit vstřebávání vitaminu C. Byli průkopníky použití technologie lipozomálního zapouzdření k ochraně vitaminu C před zničením v našem trávicím systému při perorálním podávání, což nebyl snadný úkol, a vývoj trval týmu vysoce kvalifikovaných biochemiků 2 roky. Úspěšným zapouzdřením vitaminu C do nanočástic zvaných lipozomy byli schopni dosáhnout úrovně vstřebávání, které se dříve nepovažovalo za možné. Patentovali tento proces, vyvinuli první lipozomální vitamín C na světě a navždy změnili způsob, jakým vitamín C vstřebáváme.

Na Altrientu C bylo provedeno několik nezávislých klinických testů, které sledovaly rychlost zapouzdření liposomů, rychlost absorpce, účinky na kůži a výsledky jsou vždy působivé. Hledání zlatého standardu loga LivOn Labs poskytuje kus mysli pro skutečnou lipozomální autenticitu.

Dr. Thomas E. Levy, kardiolog, odborník na vitamín C a autor Prvotní všelék popisuje Altrient C jako látku s intravenózním účinkem v orální formě. On říká:

„Porovnávat míru vstřebávání a využití jiných forem perorálních doplňků vitaminu C s perorálním podáváním liposomů Altrient je jako srovnávat stříkací pistoli s hasičskou hadicí. Jsem přesvědčen, že účinnost Altrient vitaminu C daleko předčí jakýkoli tradiční perorální doplněk vitaminu C“.

Altrient C patentovaný lipozomální proces

Během patentovaného procesu zapouzdření Altrient je vitamín C zabalen do malých fosfolipidových kuliček, aby se vytvořil lipozomální vitamín C v gelu. Struktura lipozomové membrány je velmi podobná membráně buňky lidského těla. Dvojitá ochranná vrstva chrání živiny před žaludeční kyselinou a zajišťuje bezpečnou cestu do tenkého střeva, kde může být vitamin C absorbován do krevního oběhu.

Liposomy Altrient jsou díky svému přesnému složení schopny překonat buněčné absorpční bariéry a dodat vitamín C přímo do buněk, kde je ho nejvíce potřeba. Suplementy Altrient obsahují vysoce kvalitní esenciální fosfolipidy a fosfatidylcholin (PC), které naše tělo potřebuje neustále doplňovat, aby udrželo naše buněčné membrány v perfektním stavu.

Vložte C do kolagenu

Syntéza kolagenu probíhá nepřetržitě po celý náš život, aby opravila a nahradila poškozenou kolagenovou tkáň, bohužel, jak stárneme, syntéza kolagenu se začíná zpomalovat, toto vyčerpání ovlivňuje strukturu kožní tkáně, což má za následek postupnou ztrátu pevnosti a pružnosti, což vede k viditelným známkám stárnutí. Vnější faktory, jako je špatná strava, kouření a nadměrné vystavování se UVA a UVB paprskům a znečištění, to vše může urychlit tento pokles a generovat nadbytek volných radikálů, které také přispívají k poškození kůže.
Nejlepší způsob, jak si udržet zdravý a mladistvě vypadající vzhled, je chránit zdravý kolagen, který aktuálně máte, a zabránit budoucí degradaci kolagenu.

Bez dostatečné hladiny vitamínu C má tělo problémy s tvorbou a doplňováním kolagenu. Jsme jedním z mála savců na planetě, který nemá schopnost produkovat si vlastní vitamín C, jediný způsob, jak ho můžeme dostat do našeho těla, je strava nebo suplementace. Doplnění denní dávky Altrientu C pomáhá udržovat vaše buňky, zejména vaše fibroblasty (kožní buňky v dermis), dostatečně zásobené vysoce biologicky dostupným vitamínem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, chrupavek, dásní, kostí. zuby a cévy a zároveň přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem a snížení míry únavy a vyčerpání.

Bojujte proti poškození UV zářením

Když je pokožka nadměrně vystavena UV záření, volné radikály začnou eskalovat, což zvyšuje oxidační stres a potenciálně poškozuje zdravé buňky. Jedním ze způsobů, jak pomoci podpořit pokožku a vrátit naše tělo zpět do optimální rovnováhy, je neutralizace volných radikálů pomocí vitaminu C. UV záření (spálení sluncem) zabíjí fibroblasty, buňky, které tvoří kolagen. Vitamin C pomáhá podporovat normální funkci kůže a syntézu kolagenu tím, že přispívá k činnosti fibroblastů. Nejspolehlivějším způsobem, jak se dostat do epidermis (hlubší části pokožky), je perorální suplementace, protože je obtížné dosáhnout toho, aby topické produkty pronikly přes dermis (vnější vrstvy kůže).

Vitamin C schválená zdravotní tvrzení od Evropské agentury pro potravinářské normy:

 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
 • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během a
 • po intenzivní fyzické zátěži
 • Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti
 • Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
 • Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *