Může vám lipozomální vitamín C zajistit zdravý srdeční tep?

Když 29. září vstupuje do akce Světový den srdce, vyzdvihujeme lipozomální vitamín C jako našeho srdečního hrdinu a posvítíme na dva průkopníky v oblasti zdraví, kteří prostřednictvím svých vlastních životních bojů a hledání odborných znalostí prosadili roli, kterou tento neuvěřitelný vitamín musí hrát. kardiovaskulární zdraví.

Zázračné uzdravení

V roce 2002 byl Les Nachman diagnostikován se srdečním selháním a jeho kardiologové ho vyzvali, aby si dal své záležitosti do pořádku, protože bez transplantace srdce (vzdálená možnost) byly jeho šance na přežití velmi malé. Místo aby ukončil své záležitosti, Les se vydal na průzkumnou misi, aby našel způsob, jak uzdravit své srdce. Jeho cesta ho zavedla do Kalifornie, kde se pod vedením dvou nezávislých kardiologů zapsal do nového terapeutického kurzu zahrnujícího dietní změny, cvičení a velmi vysoké dávky nitrožilního vitaminu C, třikrát týdně. Výsledky byly zázračné, ale proces byl časově náročný, nepohodlný, drahý a 8 hodin jízdy od jeho domova, takže začal zvažovat alternativní způsoby, jak dosáhnout vysokých dávek vitamínu C.

Výsledky, na které můžete být hrdí

Les zkoušel vysoké dávky pravidelného perorálního doplňování vitaminu C, ale to mu způsobilo vážné žaludeční potíže. Poté kardiolog vysvětlil pojem „technologie lipozomálního zapouzdření“ (LET), kterou farmaceutický průmysl používal jako účinný systém dodávání některých léků. Lipozomální technologie zahrnuje zabalení léku do fosfolipidové vrstvy nebo koule, která by se mohla snadno spojit s přirozenými fosfolipidovými membránami přítomnými na tělesných buňkách, díky čemuž je absorpce rychlá a transport po těle velmi efektivní. Po desetiletích práce v průmyslu vitaminových doplňků se Les zajímal o to, zda lze technologii LET použít k zapouzdření vitaminu C, a po 2 letech spolupráce s vědci, doktorandy a výrobci byl vytvořen vysoce účinný produkt lipozomálního vitaminu C pomocí řezacího patentovaný proces hrany. V USA se značka nazývá Lypo-spheric Vitamin C a ve Velké Británii a Evropě se stejná značka nazývá Altrient liposomální vitamin C. Nyní, díky osobní zkušenosti, klinickým výsledkům a nadšeným recenzím, Les Nachman (spoluzakladatel LivOn Labs) věří že pozoruhodný lipozomální vitamín C, jehož průkopníkem je, je nejúčinnějším doplňkem vitamínu C, který je dnes k dispozici.

Vitamín Panacea

Různé vitamíny mají v těle různé, často jedinečné a specializované funkce, ale existuje jeden vitamín, který, jak se zdá, pomáhá s tolika tělesnými funkcemi, biochemickými reakcemi a fyziologickými procesy, že je označován za všelék. Uznávaný lektor, autor a kardiolog Dr Thomas E Levy je považován za jednoho z předních světových odborníků na vitamín C. Ve své knize Primal Panacea, Dr. Levy vysvětluje, jak bylo v prvotních dobách lidské tělo schopno vytvářet si svůj vlastní vitamín C. Dědičná vada však nyní brání modernímu lidskému tělu vytvářet vitamín C, takže jsme závislí na zdrojích potravy a zranitelní vůči nedostatku vitamínu C. Podle Dr Levy nízké hladiny vitaminu C brání naší přirozené ochraně proti degenerativním chorobám, jako je rakovina, srdeční choroby, demence a cukrovka, z nichž všechny jsou stále více rozšířené.

Vitamin C pro kardiovaskulární zdraví

Jednou z hlavních příčin srdečního onemocnění je poškození cévní stěny, kdy na stěnách tepen, kapilár a žil dochází k malým erozím a často je toto poškození urychleno vysokým krevním tlakem stejným způsobem, jako tlak generovaný rychle tekoucí řeka eroduje své břehy. Tělo reaguje tím, že obvazuje místa poškození lepkavými tukovými usazeninami, což zužuje krevní cévy a zvyšuje krevní tlak, což zhoršuje problém. V průběhu času se vápník ukládá do těchto lepkavých obvazů, což způsobuje kalcifikaci nebo ztvrdnutí stěn krevních cév, což vytváří scénu pro kardiovaskulární onemocnění. Vitamin C pomáhá opravovat poškozené cévní stěny, snižuje potřebu lepivého obvazu, posiluje cévní stěny a pomáhá udržovat jejich vláčnost a pružnost. Tento vitamín hraje důležitou roli v kardiovaskulárním a srdečním zdraví a každodenní suplementace Liposomal Altrient C pomáhá tělu udržovat zdravou hladinu tohoto všelékového vitamínu.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *