Mohly by být lipozomální glutathion a lipozomální Altrient vitamín C zázračnými nástroji pro ochranu před zápalem plic?

Mnoho z nás si myslí, že zápal plic je nemoc minulosti, život ohrožující infekce, která se vztahuje k viktoriánské době. Toto plicní onemocnění však zažívá oživení ve dvacátém století a ohroženi mohou být ti z nás, kteří kouří, mají oslabenou imunitu nebo cukrovku nebo nadměrně pijí, spolu s velmi mladými a staršími lidmi, kteří jsou samozřejmě zranitelnější. Stres, špatná strava a dokonce i život ve vlhkém domově mohou také ovlivnit zdraví plic.

Napodobovací infekce

Podle NHS pneumonie postihuje každý rok přibližně 8 z 1 000 dospělých ve Velké Británii a je rozšířenější na podzim a v zimě. Má se za to, že faktory, jako je znečištění, rezistence na antibiotika a oslabená imunita, mohou být faktory pro obnovení pneumonie. Tento stav může být obtížné diagnostikovat, protože sdílí mnoho příznaků s jinými stavy, jako je nachlazení, bronchitida a astma.

Varovné značky!

Problém je v tom, že infekce hrudníku se může přeměnit v zápal plic v překvapivě krátkém časovém rámci, zápal plic trvá pouhých 24–48 hodin, než se rozvine. Je tedy nezbytné, abyste neignorovali varovné příznaky, mezi které patří kašel, potíže s dýcháním, rychlý srdeční tep, horečka, pocení a třes, ztráta chuti k jídlu, bolest na hrudi, vykašlávání zabarveného hlenu s krví, bolesti hlavy, nevolnost, únava a sípání.

Aktualizace infekce

Pneumonie může být způsobeno několika různými faktory od plicní toxicity v důsledku inhalačních znečišťujících látek nebo agresivních chemikálií až po běžnější bakteriální infekce Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae a Staphylococcus aureus, existují také virové a plísňové pneumonie. Během infekce zápalem plic se drobné vzduchové vaky na konci dýchacích trubic zanítí, poškodí a naplní se tekutinou, která brání normálnímu dýchání. Pokud se pohrudnice neléčí, může se rychle rozvinout plicní absces a septikémie a stav se stává život ohrožujícím.

Glutathionová ochrana

Glutathion je silná antioxidační živina, která je přítomna ve všech buňkách a účastní se mnoha procesů v těle, včetně budování a opravy tkání a podpory činnosti imunitních buněk. Významnou charakteristikou pneumonie je, že plicní buňky jsou pod vysokou úrovní oxidačního stresu v důsledku zánětu a infekce. Glutathion je nezbytný pro plicní buňky, protože chrání před škodlivými účinky oxidačního stresu, zlepšuje antioxidační stav v plicních buňkách, pomáhá podporovat aktivitu imunitních buněk v plicní tkáni a pomáhá předcházet poškození plicní tkáně. Přestože si tělo dokáže produkovat vlastní glutathion, tato aktivita s věkem klesá, takže starší lidé jsou mnohem zranitelnější vůči stavům spojeným s oxidačním stresem.

Posílení glutathionu

Vzhledem k tomu, že glutathion má reputaci jako hlavní antioxidant a živina číslo jedna pro zdraví plic, je prioritou podniknout kroky ke zlepšení stavu glutathionu. Zde je naše 3-kroková glutathionová strategie…

Krok 1: Efektivní doplňování

Suplementace glutathionem v zimních měsících je chytrým krokem, pokud jste náchylní k infekcím hrudníku, ale ne všechny doplňky mají skutečnou hodnotu. Abyste ze svého doplňku vytěžili maximum, investujte do vysoce kvalitní lipozomální formy, jako je Altrient, který využívá patentovaný glutathion zvaný Setria®, který má vynikající biologickou dostupnost. Špičková technologie liposomálního zapouzdření společnosti Altrient umožňuje, aby byl glutathion Setria® chráněn před zničením, když prochází vaším trávicím systémem, a umožňuje tak jeho dodání do vašich buněk tam, kde ho nejvíce potřebujete.

Krok 2: Zaměřte se na potraviny a koření

Existuje chemická látka podobná buněčnému hormonu zvaná NrF2 faktor, která aktivuje antioxidační aktivitu zvýšením exprese antioxidačních genů a zapíná geny, které buňkám přikazují, aby produkovaly více glutathionu. Přírodní živiny obsažené v brokolici, růžičkové kapustě, květáku, zelí, syrovém česneku, skořici, kurkumě a kardamomu pomáhají zvýšit hladinu NrF2, takže je dobré zahrnout tyto potraviny do svého jídelníčku.

Krok 3: Esenciální energetické proteiny

Tělo si dokáže vytvořit svůj vlastní glutathion, ale potřebuje k tomu tři speciální aminokyseliny (proteinové molekuly), které se nazývají glutamát, glycin a cystein. Tyto aminokyseliny se nacházejí v potravinách bohatých na bílkoviny, mase, rybách, vejcích a jsou zvláště bohaté v kostních vývarech. Proto tradiční lék na chřipku/nachlazení – domácí kuřecí polévka z domácího vývaru z kostí, která pomáhá bojovat proti všem druhům infekcí dýchacích cest.

Vitamin C pro regeneraci

Počátkem roku 1900 provedl americký pediatr Alfred Hess průlomovou práci odhalující přímou souvislost mezi kurdějemi a zápalem plic a ve 30. letech 20. století se vitamín C používal jako možnost léčby zápalu plic a dalších plicních onemocnění. Vitamin C poskytuje další antioxidační podporu, která tlumí oxidační stres a umožňuje plicním buňkám zotavit se.

Altrient C je pokročilá forma lipozomálního vitaminu C. Lipozomální znamená, že vitamin C je chytře zabalen nebo zapouzdřen v bublině fosfolipidů, které chrání vitamin před zničením při průchodu trávicím systémem. Altrient byla první společností, která použila Liposomal Encapsulation Technology s vitamíny a živinami, a strávila roky vývojem patentovaného procesu k dosažení tohoto průlomu v dodávání vitamínů. Vzhledem k tomu, že všechny naše buňky obsahují také vnější vrstvu fosfolipidů, mohou se tyto dvě snadno spojit, což umožňuje rychlé vstřebání vitaminu C do krevního řečiště a rychlé a hbité dodání do buněk, které to potřebují. Opravdu chytrá věda!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *