Lyposférický vitamín C a nachlazení

Altrient Lypo-spheric Vitamin C a nachlazení.

Když jsem včera večer seděla na pohovce se svým manželem a sledovala další sezónu 24 (ano, vím, že jsme trochu mimo kontakt), nemohla jsem si nevšimnout, že jeho popotahování a popotahování bylo čím dál hlasitější a čím dál tím otravnější. . Vzhledem k tomu, že jsem deset let ženatý, cítím, že jsem nyní schopen na takové věci upozornit docela taktně. Tak jsem to udělal a víte, co řekl: „Je to tvoje chyba“. Říkal jsem si, možná jsem tehdy nebyl tak taktní. Pokračoval „ty jsi byl nachlazený jako první“. No, když o tom přemýšlím, měl jsem o víkendu vlastní šňupání, ale rozhodně ne v takovém měřítku. Pak jsem si uvědomil kritický rozdíl. Věděl jsem, jaká bude odpověď na mou další otázku, ještě předtím, než jsem se na ni vůbec zeptal, ale stejně jsem se na to musel zeptat, abych měl pointu. „Vzal jsi nějaký vitamín C?“ Ne, říká, že se „budu cítit ještě hůř“. Samozřejmě jsem si vzal svůj vitamín C. Ach, jak jsem samolibý. Vzal jsem si svůj super duper Lypo-spheric Vitamin C, protože o těchto věcech vím. Jako by mé vítězství bylo potřeba ještě více zdůrazňovat, sedím tu a píšu tento pocit v tip-top formě, bez přítomnosti čichání. Můj manžel mezitím leží v posteli s „mužskou chřipkou“.

Pomineme-li všechny žvásty o mezimanželských vztazích, jde o to, že já jako živnostník si nemohu dovolit brát dny volna. Musím pokračovat, takže je to stejně dobře, že mám v rukávu pár triků, až zase přijdou chladná období.

Náhlá změna z jednoho ročního období na druhé má často tendenci vést k prudké změně schopnosti našeho imunitního systému bojovat proti nachlazení a chřipce (stejně jako dalším nemocem včetně žaludečních vředů). O tom, zda nakonec dostaneme rýmu nebo chřipku, nerozhoduje jen počasí. Roli hraje několik faktorů, včetně:

• Stres
• Úroveň aktivity
• Imunitní funkce

Je zajímavé, že moje práce šla opravdu dobře a přibyla spousta nové práce, děti se skvěle chovaly a moje hladina stresu byla docela dobrá. Na druhou stranu, „temnou stranu“, můj manžel strávil předchozí víkend na pivním festivalu. Musím říct víc?

Je zajímavé, že vitamín C může:

1. snížit dopady stresu na lidi. Zvýšení naší hladiny stresu však může snížit množství vitamínu C přítomného v našem těle
2. být značně ochuzeni o ty, kteří cvičí příliš mnoho, ale často s nedostatkem u těch, kteří cvičí příliš málo
3. opravdu pomáhá vašemu imunitnímu systému pálit na všechny válce

Bohužel, ne jen tak ledajaký starý vitamín C to nepomůže. Vysoké dávky vitaminu C užívají někteří lidé roky a roky od doby, kdy americký vědec jménem Linus Pauling (který byl tak chytrý, že nyní má mezinárodně uznávaný vědecký ústav pojmenovaný po něm, který pokračuje ve studiu) napsal knihu s názvem „ Vitamin C a nachlazení“. Když to psal, lékařská profese si myslela, že je tak trochu ‚šarlatán‘. Linus Pauling byl koneckonců chemik, nikoli lékařský profesionál, a přesto tentýž muž již získal dvě Nobelovy ceny. Rozhodně nebyl hloupý. I když možná předběhl svou dobu (nebo je to tím, že masám trvá o něco déle, než doženou skutečné génie?), ale jeho zjištění, že vysoké dávky vitaminu C mohou v podstatě zastavit běžné nachlazení, jsou oprávněné, když vyzkoušíte si to sami.

Jakmile pocítíte první známky nachlazení, měli byste si vzít 1 g (1000 mg) vitaminu C. Tuto dávku byste měli užít třikrát během prvních 24 hodin poté, co se začnete cítit otupělí, a každých 24 hodin až do příznaků ubývat. Tímto způsobem se vám může podařit zažehnat nachlazení nebo chřipku v zárodku, než bude mít šanci se uchytit. Přesně to jsem udělal. Funguje to!

S liposférickým liposomálním vitamínem C si můžete být jisti, že vitamín míří přesně tam, kde je ho v těle nejvíce potřeba a kde bude mít největší antivirový účinek, a to díky speciálnímu povlaku, který vitamín chrání před rozkladem. než dosáhne svého cíle. Sáčky, které můžete získat od Altrient C, mají velikost 1 g, takže je snadné vzít dávku najednou, nebo pokud máte děti, stejně jako já, můžete vymačkat poloviční porci (v závislosti na jejich věku) do ovocné nádoby nebo jogurtu. pro snadné použití.

Jako u všech věcí v životě je radou „cvičit s mírou“. Příliš mnoho dobrých věcí není dobré! Dávkování vitaminu C se neliší. Na vitaminu C je však úžasné to, že pokud ho přijmeme příliš mnoho, naše tělo nám to brzy řekne, většinou prostřednictvím našeho žaludku. Užijte příliš vysokou dávku a pravděpodobně skončíte s tekoucím břichem. Až vyzkoušíte, poznáte, zda je pro vás mé doporučení 3 x 1 g denně příliš mnoho. Na základě mých vlastních zkušeností a zkušeností mých klientů by to nemělo být pro většinu.

Přeji vám tedy šťastné a chladné období bez chladu. Doufejme, že se budete cítit tak skvěle, že o tomto úžasném vitamínu C Altrient můžete říct svým přátelům a budou mít tolik energie a radosti ze života jako vy. To znamená více času na socializaci a sportování a to nemůže být špatné.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *