Lipozomální vitamín C – jak zahnat nachlazení při dojíždění

Liposomální vitamín C by mohl být přesně ten produkt, který jste hledali, pokud si dáváte pozor na všechny ty kýchající lidi na své pravidelné cestě do práce!

V období nachlazení, kašle a chřipky mnozí z nás hledají způsoby, jak posílit svůj imunitní systém. Ale pokud jste jedním z milionů, kteří hrají sardinky každý den v přeplněném autobuse, vlaku nebo letadle, pak jste mnohem zranitelnější vůči nákaze.

Zjistěte, jak může nová forma lipozomálního vitamínu C s názvem Altrient C a magický stříbrný střik pomoci zlepšit vaši ochranu a být vaší spásou letošní zimy.

Mrazivá rána

Z domova odcházíte brzy ráno zabalení do několika vrstev, které vás ochrání před chladným a vlhkým ranním vzduchem. Rychlá procházka na nádraží a pak stojíte na svém místě na nástupišti a čekáte na příjezd vašeho vlaku v domnění, že to může být ráno, kdy si skutečně sednete. Jak se vlak rozjíždí, napětí narůstá, lidé se kolem vás začínají uzavírat a závod ke dveřím začíná.

Jako obvykle je vlak nacpaný a vy zůstanete stát v uličce, abyste se s každou zastávkou šourali dál do vlaku, jak se nahromadí další lidé. Ve vlaku se začíná oteplovat, začíná vám být horko a odlupujete pár vrstev, nemůžete si pomoct, ale začínáte si uvědomovat kašlání, smrkání a kýchání kolem vás a jak se prostor mezi vámi a vašimi spolucestujícími stává intimnějším, závany špatného chleba a tělesný pach si přejete, aby vaše cesta skončila dříve než později.

Začnete se divit, kolik bakterií a virů se dýchá a vystřikuje do společného vzduchu kolem vás, a ptáte se sami sebe, jak dlouho to bude trvat, než vaše dojíždění zlepší váš imunitní systém…

Jak se infekce přenáší

Jedním z nejčastějších způsobů, jak zachytit infekci, je z kontaminovaného povrchu. Vlečná madla, kliky, kohoutky, pracovní pořadač, kancelářský telefon nebo třeba hrnek ze společné kuchyně. Všech těchto povrchů nebo předmětů se často dotýkají jiní lidé, kteří si před dotykem těchto povrchů mohli zakašlat do ruky nebo se dotkli nosu.

S ohledem na tuto skutečnost je zřejmé, jak snadné je pro bakterie a viry, které způsobují tolik našich zimních infekcí, proběhnout kanceláří a zanechat za sebou „dny nemoci“. Snížení počtu zaměstnanců zvyšuje úroveň stresu vašeho týmu a vytváří nešťastné pracovní prostředí, které přispívá k temnotě a zkáze zimy.

A+ ochrana s lipozomálním vitamínem C

Pokud hledáte všestranný hvězdný doplněk, který dokáže zabalit vážnou ránu, pokud jde o podporu imunity, pak byste měli zaměřit svou pozornost na jeho vitamín C.

Altrient C obsahuje novou formu lipozomálního vitaminu C, který si získává na popularitě v přirozené zdravotní komunitě díky své účinné podpoře imunity, která pomáhá zvýšit vaši ochranu před bakteriemi a viry, které cirkulují ve vzduchu, který dýcháte, nebo číhající na površích, kterých se pravidelně dotýkáte.

Altrient C působí tak, že stimuluje speciální imunitní buňky, které ničí a odstraňují škodlivé mikroby, jako jsou bakterie a viry, z krve, a také vysílá zprávu, aby získal imunitní buňky do oblasti infekce a pomáhá zvýšit počet imunitních buněk. silná imunitní ochrana.

Setřást stres

V období stresu naše nadledvinky spotřebovávají obrovské množství vitamínu C a přitom chrlí stresové hormony adrenalin a kortizol. Vitamín C se bohužel nedokáže v těle ukládat, takže v období stresu máte zvýšenou dietní potřebu tohoto vitamínu; V opačném případě vaše hladina vitamínu C klesá, váš imunitní systém trpí a stres vás může začít ovládat.

Potraviny bohaté na vitamín C jsou však v zimních měsících hůře dostupné, takže doplňování vitamínu C se stává skutečnou prioritou.

Věda o doplňcích výživy se rychle vyvíjí a je známo, že nová forma lipozomálního vitaminu C se vstřebává mnohem rychleji a dosahuje rychlejšího dodání do potřebných buněk, jako jsou nadledvinky a imunitní buňky.

Altrient lipozomální vitamín C přichází v praktických sáčcích, které si můžete nechat v práci, a pouhé 1-3 sáčky denně pomáhají podporovat imunitní funkce, zlepšovat vaši ochranu před infekcemi a podporovat vaši stresovou reakci, což vám pomůže proplout letošní zimou!

Čím déle budete čekat na akci, tím těžší může být dostat se na vrchol plně rozvinuté infekce.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *