Lipozomální doplňky – nové děti na bloku

Jste připraveni na něco, co skutečně výrazně změní vaše zdraví? Dobré, protože Hallelujah – Altrient vytvořil řadu lipozomálních doplňků, které se nejen snadno užívají, ale také skutečně funguje!

Přiznejme si to, je na čase, aby byly k dispozici doplňky, o kterých si můžete být jisti, že budou mít významný dopad na vaše zdraví. Chci říct, kolik času jste strávili plahočením se uličkami místního obchodu se zdravou výživou, obklopeni množstvím vitamínů a minerálů v různých formách a velikostech a přemýšleli jste, kde proboha začít?

Bezpochyby je v dnešní době k dispozici nepřeberné množství vitamínů a minerálů, které jen činí nakupování těch správných zcela matoucím. Jaké doplňky stravy si vybrat, kolik jich užívat, jak často a jak dlouho a hlavně budou fungovat?

Největší dilema – Výběr správného typu suplementů

Tato poslední otázka představuje největší dilema – jaký má smysl brát vitamíny, když si nejste úplně jisti, že budou mít vůbec nějaký účinek? Možná nebude překvapením, když se to dozvíte ne všechny doplňky jsou si rovny.

Mnoho doplňků se vyrábí v jiných zemích z nekvalitních a levných surovin, které nemusí být aktivní.

Podle výzkumů některé ani neobsahují živiny, o kterých tvrdí, že obsahují. Jiné jsou plné více plniv a pojiv než přísad a některé přicházejí ve formách, které se dostatečně nerozpadají, aby byly plně absorbovány.

Zjistíte také, že mnoho vitamínů a minerálů je vázáno s jinými anorganickými sloučeninami, jako jsou…

– oxidy

– uhličitany

– sírany

– fosfáty

– chloridy (o kterých se předpokládá, že se hůře vstřebávají)

Kromě toho všeho je ještě znepokojivějším problémem, že mnoho produktů jednoduše nemá vědu nebo výzkum, který by podpořil jejich složky nebo tvrzení.

Zklamání slyšet, co?

Naštěstí už není třeba ztrácet čas procházením obchodů se zdravou výživou a pokusy rozluštit rozdíl mezi jedním a druhým produktem. Pokud jste se modlili za něco, co odstraní dohady ze suplementace, tady to je.

Liposomální technologie přišla na pomoc a určitě se stane něčím, na co se budete dívat se stejnou láskou jako v den, kdy jste objevili čiré nebe strečových džín. Od té doby už život nikdy nebyl stejný!

Přestože tato průkopnická technologie zahájila svou cestu v lékařském světě jako metoda specializovaného podávání léků, nyní si našla místo v průmyslu doplňků a provádí takové zdravotní změny, které nutí lidi sedět a všímat si toho. Lipozomální doplňky mají přinést revoluci v doplňkové zdravotní péči.

Pochopení lipozomální technologie

Dobře tedy…

– Co je to lipozomální technologie?

– Čím je tak výjimečný?

– Proč byste měli důvěřovat této nové a vzrušující formě suplementace?

Budeme to mít jednoduché a zaměříme se na vitamin C. O vitaminu C jste ostatně všichni slyšeli, je to pravděpodobně jeden z nejpoužívanějších dostupných doplňků. Vitamin C je všeobecně známý pro svou hodnotu pro lidské zdraví a byl zdokumentován v tisících studií. Naštěstí jeho fyzikální vlastnosti z něj dělají ideálního kandidáta pro lipozomální zapouzdření a dodání.

Takže nejprve trochu odvedeme vědu z cesty a pak se můžeme podívat na nějaké skutečné důkazy.

Navzdory tomu, co si možná myslíte, je užívání velkého množství standardního vitaminu C docela zbytečné, protože tělo dokáže vstřebat pouze 200 mg najednou. Je to proto, že naše těla si velmi důmyslně udržují rovnováhu s určitými živinami a v případě vitamínu C existují ve střevech přísné kontroly, které regulují jeho vstřebávání.

Na množství vitamínu C, které si můžeme ponechat, mají vliv i další faktory. Kuřáci spotřebují mnohem více vitamínu C než nekuřáci. Dodatečně…

– alkohol

– Chemikálie

– těžké kovy

– nízká žaludeční kyselina

špatná strava

stres

– přemnožení nezdravých bakterií ve střevě

… to vše může mít škodlivý vliv na naše hladiny vitaminu C, což je místo, kde přichází kouzlo lipozomální technologie.

Lipozomální vitamin C se odlišuje od ostatních forem vitaminu C díky svému jedinečnému systému dodávání, který dokáže překonat všechny tyto překážky.

Altrient® Jedinečný výrobní proces C

Jedinečný výrobní proces Altrient C produkuje chytře navržené fosfolipidové bubliny zvané lipozomy. Fosfolipidový povlak je velmi podobný biologické membráně, která obklopuje naše vlastní buňky.

Tyto membrány jsou navrženy tak, aby usnadňovaly transport mnoha chemikálií a také chránily obsah buňky. V podstatě stejným způsobem jsou lipozomy schopny chránit vitamín C, který zapouzdřují, před přirozenými obrannými systémy našeho těla.

Mikroskopické bublinky ochranných mastných kyselin jsou nabity rozpustným vitamínem C, který je následně chráněn před trávicími šťávami a rychle transportován do oběhu, který jej posune přímo k buňkám, které jej potřebují. Je to právě tento jedinečný design, který umožňuje tomuto vysoce účinnému doplňku vitaminu C prolomit absorpční bariéry těla a účinně proniknout do cílových tkání.

Lipozomy jsou super chytré, protože mohou začleňovat a uvolňovat současně ve vodě rozpustné i v tucích rozpustné složky, přičemž si zachovávají ochrannou bariéru kolem svých biologicky aktivních složek. Díky tomu jsou odolné vůči:

– Trávicí enzymy

– žaludeční šťávy

– žlučové soli

– alkalické roztoky

– střevní bakterie

– a volné radikály, které naše tělo produkuje

Liposomální transportní systém zajišťuje, že vitamín C, který užíváte – na rozdíl od jiných – je chráněn před oxidací a degradací a doručí jej nepoškozený přesně na cílové místo, kde jej tělo nejlépe využije.

Lipozomální doplňky jsou především o vstřebávání

Více než tři čtvrtiny vitamínu C obsaženého ve většině tablet a prášků na trhu se zničí v trávicím systému a nikdy se ani nedostane do vašeho krevního oběhu. Zatímco vitamín C obsažený v lipozomu může být více než desetkrát více biologicky dostupný, což přináší mnohem větší výhody.

Ve srovnání s tím je výběr lipozomálních doplňků tak trochu oříšek! A co je nejdůležitější, studie ukazují, že lipozomy zvyšují stabilitu a rozpustnost, což umožňuje výrazně lepší absorpci v těle.

Ale neberte nás jen tak, přečtěte si, co říkají ostatní lidé o svých zkušenostech s používáním lipozomálních vitamínů.

Rachel z Notting Hill říká:

„Užívám opravdu silné léky, kde jedním z vedlejších účinků je krvácení z dásní.“ Potýkal jsem se s tím měsíce, ale jakmile jsem začal užívat Altrient C, přestalo to úplně. Nejen to, můj doktor stále očekává, že dostanu každý kašel a rýmu, ale od používání lipozomálního vitamínu C jsem neměl jediný problém a to už je 6 měsíců.“

_______________________________________________________________________________

Sarah z Wimbledonu nám říká:

„Před pár zimami jsem cítil, jak mám nachlazení, které se rozšířilo po celé mé rodině, a jako experiment jsem bral 6 Altrientu C denně po dobu 3 dnů, abych zjistil, jestli to pomůže. Bolest v krku a nachlazení se jako zázrakem nikdy nenaplnily, to mě přesvědčilo, že Altrient C funguje. Bylo to poprvé, co se mi podařilo zbavit rýmu hned v zárodku.“

_______________________________________________________________________________

Louis J zvolal: „Zachránce života!“

„Název mluví za vše! Je nezbytnou součástí mého protirakovinného protokolu. Rakovinu jsem zlikvidoval přirozenou cestou a žil jsem stále silně bez ohledu na to, co mi lékaři řekli, co by se se mnou stalo, kdybych se vzdal chemoterapie/ozařování. Skvělé, skvělé, skvělé!”

_______________________________________________________________________________

komentoval Istvan G: „Pomoc otci!“

„Četli jsme o lyposférickém vitaminu C a GSH online a díky bohu, že jsme si produkty mohli rychle koupit. Můj otec měl rakovinu krku a bral 5 vit c a 2 GSH denně po dobu 3 měsíců, no, dostal zelenou pro doktory, samozřejmě každé dva měsíce musí chodit na kontrolu, ale šlo hodně dobrého pro celou rodinu, bereme to i jako prevence proti chřipce a nachlazení. Děkuji!“

_______________________________________________________________________________

Odezva na lipozomální doplňky byla úžasná, a to natolik, že vinná réva dosáhla i uší některých celebrit bloggerů. Zde je to, co Gwyneth Paltrow říká o Altrient C:

„Vitamín C ve vysokých dávkách odhání viry a posiluje imunitu, takže když se dostanu na sedadlo v letadle, vezmu si 4 nebo 5 těchto padouchů.“

Gwyneth jako věrný letce udělala správnou volbu, prostředí v letadle je semeništěm kolujících brouků, takže je tak snadné zachytit virus. Altrient C se vyplatí přidat do cestovního pojištění!

Toto je jen hrstka anekdot zdokumentovaných častými uživateli. Kromě všech těchto úžasných doporučení víme jistě, jak účinná je lipozomální suplementace, protože existují přesvědčivé důkazy. Nedávný výzkum přinesl ohromující výsledky…

Klinický výzkum

Společnost Aspen Clinical Research, přední odborník na zdůvodňování tvrzení, přezkoumala výsledky studie Altrient C s 60 účastníky ve věku 31 až 65 let s viditelně stárnoucí pokožkou. Polovina zúčastněných si vzala 3 sáčky Altrientu® C denně po dobu 4 týdnů a druhá polovina užívala placebo. Skupina Altrient C zjistila, že již po 4 týdnech používání Altrientu C se výrazně zlepšila elasticita pokožky.

Téměř polovina z nich ve skupině Altrient C tvrdila, že na konci zkušebního období vypadají mladší a 100 % účastníků bylo tak ohromeno výsledky, že plánovali nahradit všechny své stávající produkty péče o pleť Altrientem C!

Tento výzkum prokázal jasnou souvislost mezi snížením procesu stárnutí pokožky a užíváním vitaminu C prostřednictvím lipozomálních doplňků.

Zatímco vitamin C je vynikajícím příkladem zlepšení, které přináší lipozomální technologie, tato vynikající forma suplementace má schopnost zvýšit biologickou dostupnost několika dalších živin.

Z tohoto důvodu Altrient vyvinul omezený, ale dynamický rozsah pečlivým výběrem pouze vitamínů, které se v těle špatně vstřebávají, nebo těch, které rychle vrcholí a jsou rychle eliminovány.

Altrient se věnuje nabídce vitamínů, které dokážou využít tento úžasný systém podávání k dosažení optimálního zdraví. Hrdě přiznávají, že nebudou prodávat produkty, kde technologie nepřidává hodnotu, jako je tomu v případě živin, jako je koenzym Q10, který se již snadno vstřebává.

Pokud si ceníte svého zdraví a dlouhověkosti, nedržte si palce, až budete příště nakupovat doplňky; proč se spoléhat na klín bohů? Předběhni hru, investovat do svého zdraví a dosáhnout toho výběrem lipozomálních doplňků.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *