Liposomální glutathion je vaší tajnou zbraní pro úspěšný sychravý leden!

Vzdát se chlastu je hlavním cílem sychravého ledna, ale využitím nutriční podpory chytrého antioxidantu zvaného glutathion můžete přidat další vrstvu úspěchu.

Spojené království má velmi intenzivní kulturu nadměrného pití a stravování a je zde jedno období roku, kdy se to obzvláště projevuje – Vánoce a Nový rok. Pokud jste si během zimních slavností dopřáli velký pitný režim, myšlenka, že nebudete chlast, může znít jako vítaná přestávka!

Toxické přetížení

Tam, kde jste se během svátečního období přehnali alkoholem nebo bohatým jídlem, jsou to vaše játra a tělesné buňky, které dostaly zásah a nyní by mohly těžit z tolik potřebného TLC. Vyříznutí chlastu jistě poskytne vašemu tělu čisté okno, které pomůže napravit způsobené škody. Každá buňka v těle obsahuje silný antioxidační enzym zvaný glutathion, který tvoří nedílnou součást našeho obranného systému, zbavuje tělo škodlivých škodlivin a chrání buňky před poškozením. Během delších období shovívavosti může hladina glutathionu strhnout nos a nechat buňky zranitelné. Udělejte ze svého suchého ledna regenerační tím, že doplníte lipozomální glutathion, který pomůže doplnit buněčná glutathionová játra a podpoří detoxikaci a funkci jater. Ujistěte se, že se jedná o vysoce kvalitní superabsorpční odrůdu, jako je Altrient liposomal glutathion.

Jak se sezóna večírků chýlí ke konci a rozhodnutí nebýt chlastu se realizuje, může vás zasáhnout vlna únavy jako tuna cihel. Když se dostanete do sychravého ledna, vaše pohodlná pohovka může vypadat mnohem více než váš pracovní stůl, takže hledání způsobů, jak dobít energii a vitalitu, je na vrcholu vašeho seznamu úkolů. Pokud jde o energii a metabolismus, jsou to vitamíny B2, B3 (niacin), B5, B6 a kyselina listová, které v kombinaci pomáhají snižovat únavu a únavu a spojují své síly s biotinem a B12, aby pomohly zajistit normální energeticky generující metabolismus. Altrient Vitamin B and Mineral Complex dodává tyto vitamíny ve vysoce vstřebatelné lipozomální formě, která působí jako superhrdina pro váš novoroční projekt obnovy energie.

Kontrola stresu

Hluboko se ponořit, abyste využili ten extra kousek síly vůle, abyste udrželi svůj suchý leden na správné cestě, může být občas docela stresující a je to stres, který zvyšuje touhu po alkoholu. Udržování dobré podpory nadledvinek je dobrá strategie, pokud jde o zvládání stresu. Vitamin C působí jako ohromná podpora pro nadledvinky a zabraňuje jejich vyčerpání v době dlouhodobého stresu a emočního neklidu. Užívání 1-3 sáčků Altrient vitaminu C denně pomáhá udržovat hladinu vitaminu C v krvi doplněnou, což zase napomáhá odolnosti vůči stresu, což znamená, že je méně pravděpodobné, že budete myslet na alkohol – dobrá zpráva, když se díváte na dosažení 28 chlastu -volné dny!

Imunitní fakta

Pití alkoholu, zvláště pokud je nadměrné, má tendenci mít negativní dopad na imunitní systém a toto je období roku, kdy potřebujete, aby byl váš imunitní systém co nejpozornější a nejúčinnější. Existují dvě základní živiny, které pomáhají dobíjet imunitní systém a chránit buňky. Vitamin C má antivirové a antibakteriální vlastnosti a kyselina R-alfa lipoová zvyšuje buněčnou ochranu a skutečně pomáhá regenerovat další antioxidanty, které hrají klíčovou roli v imunitním systému.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *