Klinická studie dokazuje, že výzkum ukazuje, že Altrient C činí pokožku o 33 % pevnější

Altrient C výrazně zlepšuje elasticitu pokožky již za 4 týdny.

Společnost Abundance and Health dnes oznámila pozitivní výsledky 4týdenní klinické studie zkoumající vlastnosti zpevňujícího pleť proti stárnutí jejich hlavního produktu Altrient® C, prvních lipozomálních gelových sáčků s vitamínem C na světě.

Výsledky studie prokázaly, že účastníci užívající Altrient C výrazně zlepšili elasticitu pokožky během 4týdenního období klinické studie ve srovnání s těmi, kteří užívali placebo. Účastníci používající Altrient C zlepšili pevnost a elasticitu pokožky o 32,7 % za stejné období. Již po 14 dnech se pevnost a pružnost pokožky zlepšila o 15,1 % (v průměru o více než 1 % denně). Zkouška testovala obecné vlastnosti Altrient® C zpevňující pokožku, spíše než jen ty části těla, na které se krémy běžně aplikují. 100 % účastníků uvedlo, že by přešli na Altrient C ve prospěch svého současného produktu péče o pleť proti stárnutí.

„Elasticita pokožky je kritickou součástí procesu vizuálního stárnutí a tisíce let výzkumu zatím poskytly omezené výsledky. Tento výzkum prokázal jasnou souvislost mezi procesem stárnutí pleti a vitamínem C prostřednictvím doplňků stravy,“ řekl Jonathan Orchard, ředitel pro hojnost a zdraví. „Až 85 % vitaminu C obsaženého v tabletách a prášcích je však zničeno v trávicím systému. Altrient C vitamín C je uzavřen v malé bublině ochranných mastných kyselin. To chrání vitamín přes drsný trávicí systém a tělesné absorpční bariéry do krevního řečiště, kde je transportován tělem. Jedná se o unikátní mechanismus dodávání vitamínu C, který zajišťuje maximální přínos. Tento výzkum ukázal, že elasticita pokožky je výrazně zlepšena díky tomuto jedinečnému transportnímu systému, který zajišťuje, že až 98 % vitaminu C se vstřebá přímo do krevního řečiště a dostane se k buňkám tím nejúčinnějším způsobem.

Placebem kontrolovaná studie byla provedena společností Aspen Clinical Research, výzkumníky z klinického a kosmetického průmyslu. Studie se zúčastnilo 60 účastníků s nezpevněnou stárnoucí pletí ve věku mezi 31 a 65+. 50 % užívalo 3 sáčky Altrientu C denně po dobu 4 týdnů a 50 % užívalo placebo. Pevnost a elasticita pokožky účastníků byla měřena ve třech bodech v testu pomocí Cutometer MPA 580, zařízení pro měření elasticity Courage + Khazaka electronic GmbH.

Po 4 týdnech 100 % účastníků, kteří konzumovali Altrient C, hlásilo celkové zlepšení pleti. 50 % zaznamenalo větší hydrataci. 43 % si myslelo, že vypadají mladší. 33 % si myslelo, že jejich pokožka vypadá vyživeněji. 100% by změnilo svou současnou rutinu proti stárnutí tím, že by nejen přidalo Altrient C do svého pleťového režimu, ale nahradilo by všechny produkty, které v současnosti používají, Altrientem C.

Abundance and Health plánuje spustit druhou klinickou studii po delší dobu, aby bylo možné změřit vrchol zlepšení pokožky. Druhá zkouška určí, jak dlouho bude zlepšení elasticity pokožky pokračovat, a také to, do jaké míry lze měřit další zlepšení.

„Stárnutí pleti je komplexní proces zahrnující genetické, hormonální a environmentální faktory,“ řekl Dr. Sanjay Rajpara, dermatolog a kosmetický kožní lékař. „Tvorba volných kyslíkových radikálů je široce akceptována jako klíčový mechanismus vedoucí ke stárnutí pleti. Produkce volných radikálů se zvyšuje s věkem. Vitamin C je důležitou součástí antioxidačního obranného mechanismu těla. Ačkoli existují některé studie prokazující tento přínos in vitro, není jich mnoho, které by prokázaly přímé účinky vitaminu C na člověka. Jedná se o kvalitní studii ukazující zlepšení elasticity kůže v lidské kůži po dobu 4 týdnů. Tento produkt má potenciál stát se jedním z produktů první řady pro anti-ageing.”

„Ve společnosti Aspen Clinical Research, předního odborníka na prokazování tvrzení, testujeme každý rok tisíce produktů. Provedli jsme 4týdenní studii založenou na průmyslových standardních technikách, abychom vyhodnotili schopnosti zpevnění pokožky požitého doplňku stravy Altrient C,“ řekl Danny McCamlie, hlavní klinický vědec a hlavní výzkumný pracovník společnosti Aspen Clinical. „Zjistili jsme, že Altrient C způsobil zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky v rámci hodnocení Cutometery. Se zvýšením pevnosti pokožky o 15,1 % a 32,7 % po 2 a 4 týdnech dosáhl Altrient C výsledků, kterých podle našich zkušeností některé lokálně aplikované krémy nedosahují ani po 8 týdnech používání.“

Kromě pevnosti pokožky byly zaznamenány některé výsledky. Z těch, kteří užívali Altrient C trpících nachlazením a chřipkou, se 36 % uzdravilo za 1–2 dny a 64 % se uzdravilo za 3–4 dny. To bylo ve srovnání s respondenty s placebem, kde 82 % trvalo 5-6 dní, než se zotavilo. Kromě toho všichni jedinci konzumující Altrient C také hlásili významný nárůst jejich energetické hladiny.

Další informace o lipozomálním vitaminu C proti stárnutí

Vitamin C je extrémně silný antioxidant, hraje zásadní roli při produkci kolagenu, bílkoviny, která dodává pleti její pružnost. Jak proces stárnutí pokračuje, kolagen se rozpadá a začnou se objevovat vrásky a kůže nakonec ochabuje. Pokud jsou hladiny vitaminu C udržovány, tělo bude vždy schopno produkovat potřebnou hladinu kolagenu a udržuje jemné linky a vrásky na uzdě.

Altrient C: Nová generace vitamínu C

Jedinečný lipozomální transportní systém Altrient C zajišťuje, že až 98 % vitaminu C se vstřebá přímo do krevního oběhu a dostane se do buněk těla tím nejúčinnějším způsobem. Produkt lze přidávat do nápojů nebo užívat přímo s vodou.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *