Kick Insomnia To The Curb

Jak zlepšit spánek a vypořádat se s nespavostí pomocí lipozomálních živin.

Vzhledem k tomu, že chladné počasí a tmavší dny sílí, mnozí z nás hledají způsoby, jak se přezimovat, ale pro některé lidi může být pokus o spánek totální noční můra!

Ať už je váš nedostatek zavřených očí způsoben obtížnou prací, stresujícím prostředím nebo jet lag, nedostatečný kvalitní spánek může vést k vážným zdravotním problémům, včetně deprese a srdečních chorob. Přetrvávající nedostatek spánku také ovlivňuje to, jak dobře myslíte, reagujete, pracujete, učíte se a vycházíte s ostatními.

Pro mnoho lidí může změna denních hodin a chladnějších dnů znamenat změnu nálady, zvýšenou úzkost a problémy se spánkem.

Příroda poskytuje nejen různé potraviny, které vám mohou pomoci cítit se ospale, ale existuje také spousta doplňků výživy, o kterých bylo zjištěno, že navozují pocit klidu a zlepšují kvalitu i kvantitu vašeho spánku.

Vitamíny B pro rovnováhu krevního cukru

Během noci může vaše mysl odpočívat, ale vaše tělo je extrémně zaneprázdněné resetováním buněk a tělesných systémů připravených na den, který je před námi.

Imunitní buňky jsou generovány a doplňovány, pH těla je znovu vyváženo do preferovaného alkalického stavu, buňky a tělesné tkáně jsou opraveny a restrukturalizovány, nervový systém je resetován a nutriční kofaktory pro metabolické reakce jsou doplňovány všude. tělo. Tato vysoká úroveň metabolické aktivity vyčerpává zásoby buněčné energie, což vede ke snížení hladiny cukru v krvi, což má za následek narušený spánek.

Zaměření se na dietu, která pomáhá předcházet problémům s krevním cukrem, je dobrým místem, kde začít, a může vám pomoci i zdravá svačina před spaním – flapjack s ořechy a semínky nebo ovesný koláč s ořechovým máslem.

Doplňky mohou také pomoci zmírnit problémy s krevním cukrem. Altrient Liposomal Vitamin B and Mineral Complex obsahuje chrom v kombinaci s vitaminy B a skořicí, které napomáhají energii a metabolismu ve dne i v noci.

Ujistěte se, že jste zvolili vysoce kvalitní lipozomální formu, jako je Altrient, protože je pro tělo mnohem lépe vstřebatelný. Ve skutečnosti se dostane k buňkám, které to potřebují, místo toho, aby byl jen vydáván jako odpad!

Vitamín C proti stresu

Ustaraná mysl živená nerovnováhou stresových hormonů může mít také negativní dopad na spánkové vzorce.

Jedním ze způsobů, jak vyřešit nerovnováhu mezi stresovými hormony, je udělat alespoň 40 minut kardiovaskulárního cvičení večer, které pomůže zvýšit hladinu serotoninu a zlepšit schopnost usnout.

Stres vyčerpává vitamín C a Altrient C, lipozomální vitamín C má rychle působící schopnost doplňovat hladinu této životně důležité živiny v krvi a pomáhá obnovit a resetovat popraskané nadledvinky (žlázy, které pomáhají vašemu tělu reagovat a vyrovnat se se stresem).

Vyhýbání se stimulantům, jako je čaj, káva a alkohol, také pomáhá zklidnit stresové hormony a zlepšit kvalitu spánku.

Pití heřmánkového čaje před spaním, poslech meditačního CD nebo čtení knihy místo toho, abyste se připojovali k obrazovce, to všechno jsou návyky, které podporují lepší spánek.

Ospalý minerál přírody

Podle odborníků na výživu je nedostatek hořčíku často spojen s neklidem a častým probouzením přes noc. Hořčík se nachází v ořechách a semenech a zelené listové zelenině, takže rozhodně stojí za to zajistit, aby vaše strava tyto potraviny obsahovala pravidelně!

Podpora jater pro zdravý spánek

Játra jsou velmi aktivní orgán, který je zodpovědný za provádění více než 400 reakcí, které zahrnují detoxikaci škodlivých chemikálií až po zpracování mnoha hormonů a tělesných tuků.

Játra jsou nejaktivnější v noci a zejména mezi 2. a 4. hodinou ranní. Někteří přírodní lékaři věří, že pokud se během této doby probudíte, může to být známkou dehydratace nebo zpomalených jater.

Omezení všech těch toxických životních návyků a zpracovaných potravin je krok správným směrem. Doplnění Glutathionu Altrient může také pomoci podpořit funkci jater a zlepšit váš spánkový cyklus.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *