Kde najít nejlepšího kardiologa

Osobní preference

Kardiologové jsou jednou z nejvíce alarmujících diagnóz. Lékař vám doporučil, abyste se poradili se specialistou na srdce, jak je běžné u většiny pacientů. Který nejlepší kardiolog z Houstonu je pro vás nejlepší? Stojí za to zvážit níže uvedené body.

1. Hledejte doporučení
Specialisté mohou být doporučováni lékaři. Případně můžete požádat o radu člena rodiny nebo zdravotníka. Pověření a zkušenosti lze ověřit na Healthgrades.com. Jakmile zúžíte svůj seznam, zavolejte každému kardiologovi na schůzku.

2. Ujistěte se, že pověření lékaře jsou platná
Při výběru lékaře je důležitým faktorem certifikace správní rady. Certifikace potvrzuje způsobilost, dovednosti a zkušenosti lékaře v kardiologii. Kardiolog by neměl být žalován nebo disciplinárně potrestán. Na Healthgrades.com a státních webových stránkách můžete najít informace o lékařské škole, školicím zařízení, certifikacích, záznamech o zanedbání povinné péče a disciplinární historii.

3. Vezměte v úvahu zkušenosti kardiologa

Zdraví srdce je otázkou zkušenosti. Výsledky vaší léčby budou pravděpodobně lepší, pokud má váš kardiolog zkušenosti s léčbou vašeho stavu nebo postupu. Subspecializaci lze také usnadnit stipendijním školením. Je možné, že váš kardiolog léčil předchozí pacienty se stejným stavem jako vy. Prodiskutujte se svým kardiologem, kolik zákroků provedl a jaké komplikace se vyskytly.

4. Nezapomeňte na pohlaví
Protože budete sdílet informace se svým kardiologem, je důležité, abyste se s nimi cítili dobře. Nedávné školení a zkušenosti vašeho kardiologa mohou být relevantní pro váš stav nebo pohlaví. V nemocnicích je stále více ženských srdečních center a kardiologové věnují stále větší pozornost srdci svých pacientek.

5. Výzkum kvality nemocnic
Nemocnice řídí pacienti. Lékaři řídí nemocnice. Při výběru nemocnice vybírejte takovou, která poskytuje srdeční péči. Pokud je pro vás kvalita důležitá, váš život bude jednodušší a úspěšnější. Blízké nemocnice s podobnými výsledky by mohly mít radikálně odlišné výsledky. Měli byste také zvážit umístění nemocnice a její typ. Nemocniční pokoj, kde potřebujete testy nebo léčbu, by měl léčbu spíše podporovat, než ji odrazovat.

6. Posoudit styl komunikace
Prvním krokem je najít kardiologa, se kterým se necítíte dobře a který vám může odpovědět na vaše otázky. Všimněte si odpovědi kardiologa. Rozumím vašim otázkám. Můžete mi je prosím vysvětlit? Zvažte kardiologa, který si udělá čas, aby vás poznal, respektuje váš rozhodovací proces a zváží vaše preference.

7. Podívejte se na recenze pacientů

Je možné se dozvědět více o tom, jak probíhá praxe lékaře, když si přečtete, co o nich říkají ostatní. Pacienti obvykle hodnotí lékaře podle toho, jak snadné je naplánovat si s nimi schůzky, jak dlouho trvá čekání a jak přátelský je personál. Podívejte se, jak dobře lékaři odpovídají na otázky, jak dlouho stráví s pacienty a za jakou důvěru jsou hodnoceni.

8. Zjistěte, co vaše pojištění kryje
Rozsah vašeho pojištění je v praxi důležitý. Je nezbytné, abyste si vybrali kardiologa, jehož pojistný plán nabízí nejlepší hodnotu za vaše hotové náklady. Když si ze svého zdravotního plánu vyberete kardiologa, nejdůležitější jsou pověření, zkušenosti, výsledky a kvalita vaší nemocnice.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *