Jak zjistit, kdy produkt NENÍ lipozomální

Od roku 2004, kdy společnost LivOn Labs uvedla na trh Altrient (americký název Lypospheric), první lipozomální doplněk vitaminu C na světě, vzaly lipozomy svět zdraví a wellness útokem. „Liposomal“ se stal módním slovem v tomto odvětví a lipozomální doplňky jsou mezi odborníky na krásu, zdraví a wellness stále rostoucím trendem – od kterého se očekává, že bude stále větší.

Ale se vším tím humbukem přicházejí podvodníci. Na trh vstupuje stále více lipozomálních produktů a podle Dr. Thomase Levyho je mnoho z nich podvodných a neobsahují vůbec žádné lipozomy.

Altrient a LivOn Labs jsou v popředí Liposomal Encapsulation Technology (LET) již téměř dvacet let. Jsou skutečnými průkopníky lipozomálních vitamínů a jejich patentovaný proces zahrnuje přísné testování, vysoce kvalitní ingredience a důkladně prozkoumané receptury. Je to to, na co jsou hrdí a co dělá Altirent tak účinným a bezpečným.

Je velký rozdíl mezi „standardními“ doplňky vitamínu C a lipozomálními vitamíny. Vidět nelipozomální produkty uváděné na trh jako takové je znepokojivé, ale dokud vláda nezasáhne proti falešným lipozomálním produktům, nelze udělat mnoho jiného, ​​než upozornit kupující na rozdíl. To je důvod, proč Dr Levy, jeden z předních výzkumníků vitaminu C, sdílel své tipy, jak rozpoznat falešný lipozomální produkt a na co si dát pozor při nákupu doplňků vitaminu C.

Seznamte se s doktorem Levym

Dr. Thomas Levy MD je jedním z předních světových odborníků na výzkum vitaminu C a lipozomů. Věří, že vitamín C je extrémně účinný způsob, jak pomoci podpořit tělo a přispět k normální imunitní funkci v náročných obdobích. Napsal řadu knih na toto téma, včetně Primal Panacea a Curing The Incurable.

Během nedávného semináře hovořil o vitaminu C, historii liposomů, Altirentu a jak poznat, kdy je produkt skutečně lipozomální.

Co je lipozomální vitamín C?

Z mnoha důvodů standardní tablety a kapsle ne vždy dosahují svého plného potenciálu. Jedním z důvodů může být to, že enzymy v žaludku a střevním traktu poškozují produkt. Přidání věcí, jako je cukr a želatina do receptury, by také mohlo narušit vitamín C, stejně jako živiny, které nejsou schopny účinně procházet buněčnými membránami.

Zadejte lipozomy. Lipozomální technologie umožňuje, aby doplňky výživy, jako je vitamín C, byly tělem lépe absorbovány napodobováním struktury buněčné membrány.

Lipozomy samotné byly „objeveny a vytvořeny v 60. letech“ podle Dr Levy. Jsou to submikroskopické bubliny, které jsou schopny zapouzdřit živiny, jako je vitamín C, a rychle je transportovat krevním řečištěm a do buněk. Jedinečný transportní systém liposomů Altrient pomáhá vytvořit mnohem lepší absorpci vitamínu C ve srovnání s jinými standardními formami doplňků vitamínu C.

Jak říká Dr Levy: „Liposomy, které jsou produkovány, v tomto případě společnostmi LivOn a Altrient, obsahující vitamín C nebo jinou živinu, ve skutečnosti slouží stejným způsobem, jakým mezi sebou buňky komunikují, aby přirozeně dopravily obsah, který přenášejí do buňky. “

Lipozomy dodávají živiny dvěma různými mechanismy, které jsou závislé na velikosti lipozomu. Malé lipozomy jsou schopny využívat malé existující transportní kanály umístěné v buněčné membráně k dodávání živin. Zatímco větší lipozomy se jednoduše spojí a spojí s vnější membránou buňky. Vnější membrána liposomu a vnější membrána buňky jsou obě vytvořeny z fosfolipidové dvojvrstvy, takže toto setkání povrchů „podobné se setkává s podobnými“ poskytuje účinné a snadné dodávání živin.

Výhody Liposomal Encapsulation Technology (LET)

Liposomal Encapsulation Technology znamená, že vaše doplňky budou mít mnohem pravděpodobnější účinek, jaký chcete.

LET umožňuje zvýšenou absorpci a účinnost vitaminu C, ale nejen to, liposomální technologie Altrient má i další výhody, včetně:

 • Živiny obsažené ve dvouvrstvé fosfolipidové membráně, podobné buněčným membránám

 • Chraňte živiny před zničením ve střevech

 • Poskytují maximální absorpci do krevního řečiště jako neporušené lipozomy

 • Transportujte živiny přímo do buněk, kde jsou nejvíce potřeba

 • Dosáhněte dlouhodobějšího uvolňování živin

 • Chraňte živiny před oxidací, pH a teplotou

 • Zabraňte využití živin střevním mikrobiomem

A mnohem víc. To vše znamená, že patentovaný doplněk LET vitaminu C společnosti Altrient zajišťuje maximální vstřebávání ve srovnání s jinými perorálními formami vitaminu C, jsou šetrné k žaludku, nabízejí snadnost a pohodlí a jsou nákladově efektivnější – což se nelíbí.

Jak poznáte, že je lipozomální produkt falešný?

Je smutné, že zvýšená pozornost na výhody liposomů a LET není úplně dobrá věc. Dnes mnoho z takzvaných lipozomálních produktů vitamínu C na trhu není přesně to, čím se zdají být.

„Většina produktů je podvodná,“ vysvětluje Dr. Levy. „Testovali jsme mnoho lipozomálních produktů na trhu a většina z nich neměla vůbec žádné lipozomy.“

Skutečné lipozomální doplňky jsou testovány tak, aby poskytovaly maximální absorpci živin, které obsahují, prostřednictvím technologie zapouzdření. Bez LET nebudou produkty v těle tolik absorbovány, protože nemají jedinečné transportní schopnosti, které mají lipozomy, pokud jde o transport živin až do buněk.

I když nemůžete určit, které produkty jsou a nejsou lipozomální, pokud nemáte mikroskop, existuje několik způsobů, jak zjistit, zda je produkt falešný.

Kontrola ceny

Za prvé je to cena produktu. Pokud se vám něco zdá levné nebo příliš dobré na to, aby to byla pravda, je pravděpodobné, že to tak je.

Jak říká Dr Levy: „Altrient a LivOn, ve srovnání s jinými doplňky vitamínu C, si mnozí myslí, že jsou trochu drahé. Je to proto, že vytvoření Altirentu je neuvěřitelně složitý proces, nejen při výrobě liposomů, ale také při kontrole kvality a testování každé šarže na čistotu, velikost lipozomů a vše ostatní.“

Vždy si přečtěte krabici

Ujistěte se, že bedně věnujete pečlivou pozornost. Zkontrolujte, zda se jedná o renomovaného výrobce a zda produkt splňuje přísné testovací standardy – hledáte certifikaci od NSF, GMP nebo Informed Sport. Měli byste zkontrolovat, zda byly produkty připraveny a skladovány v prostředí bez kyslíku a zda se jedná o čisté složení s pouze 4-5 základními složkami.

Další věci, na které si dát pozor

Další rozdíly mezi lipozomálním vitamínem C a standardními tabletami jsou:

 • Dodání živin až do buněk

 • Vhodné fosfolipidy se používají ve stejných poměrech

 • Konzistence a struktura (dvojvrstva ne jednovrstva)

 • Lipozomální produkty se nerozpouštějí ve vodě a nelze je míchat ani míchat s horkými nápoji

Nakupujte s důvěrou s Altrient’s Liposomal Vitamin C

Stále můžete těžit z běžných doplňků vitaminu C, ale pokud chcete jedinečné výhody liposomů – a chcete si být jisti, že je získáváte – pak jsou Altrient a LivOn vaší nejlepší volbou.

Altrient strávil roky výzkumem nejlepších technik formulace a výrobních procesů pro doplňky zapouzdřené v lipozomech. Každý sáček obsahuje 1000 mg vitamínu C a navíc 500 mg fosfatidylcholinu. Každá šarže je testována, aby byla zajištěna stabilita liposomů, zatímco každá složka je testována na pevnost a čistotu identity. Hodně investujeme do nezávislého výzkumu, abychom zajistili, že vše bude podloženo vědeckými údaji, a vyrábíme v zařízení s certifikací NSF, GMP.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *