Fashion Week Mania! Lipozomální vitamín C

Lipozomální vitamín C je nejlépe střeženým energetickým tajemstvím, které používají vyznavači týdne módy.

Herečka a modelka Suki Waterhouse říká: „Na Fashion Week musím být zdravá. To nejlepší, co jsem kdy pro svůj imunitní systém potkal, jsou sáčky s vitamínem C od Altrientu. Chutnají jako kozí lejno, ale naprosto vládnou“

Ať už jste modelka, obchodník, tanečnice nebo se jen rádi procházíte po městě a hledáte to, co musíte mít v módě, být celý den na nohou ve vás může zanechat pocit, jako byste vytáhli zástrčku ze zásuvky. energetické zásoby.

Rozložte si věci

Pokud existuje jedna věc, která okrádá vaše tělo o energii – je to stres!

Díky nabitému programu, pálení svíčky na obou koncích a nedostatku času na správné jídlo vám může běhat adrenalin. Po nějaké době mohou být vaše nadledvinky, které produkují adrenalin a hormon kortizol, aby vás udržely podepřeny, unavené a podrážděné, stejně jako vaše nálada!

Problém spočívá ve skutečnosti, že vaše tělo nemůže ukládat vitamín C, protože je rozpustný ve vodě. Vzhledem k tomu, že nadledvinky ho využívají k udržení vašich stresových hormonů na plný plyn, je velmi snadné rychle získat nedostatek.

Existuje také dvojitá rána, protože vitamín C je životně důležitý pro imunitní systém, což znamená, že zachycení infekce se stává vysoce pravděpodobné, protože vaše tělo začíná být vyčerpané.

Restart energie a vitality

Suplementace lipozomálními formami vitaminu C vám jistě může pomoci rychle se dostat ze stresové reakce a poskytnout imunitnímu systému další podporu. Když se nadledvinky omlazují, doplní se energetické zásoby a obnoví se pocit vitality.

Omezení cukru, kofeinu a alkoholu také pomáhá oživit váš energetický systém. Jíst potraviny bohaté na komplexní sacharidy (například oves k snídani) pomáhá vyživovat nadledvinky, vyrovnávat hladinu cukru v krvi a znovu nastartovat hladinu energie.

Nohy na molu

Práce v odvětví, které vyžaduje, abyste byli celý den na nohou nebo stáli v pozoru, představuje pro vaše nohy velkou zátěž. Mezi příznaky této fyzické zátěže patří bolesti, křečové žíly a nitkové žíly.

Vitamin C zde má dvojí podpůrnou roli, protože působí jako silný antioxidant, zklidňuje zánětlivý proces, umožňuje hojení, zklidňuje unavené a bolavé nohy a nohy.

O krok napřed

Musíte být velmi opatrní na typ vitamínu C, který kupujete. Volba levnější pilulky nebo kapsle vitaminu C ve formě kyseliny askorbové není nutně tou nejchytřejší formou vitaminu C, do které je třeba investovat, protože míra vstřebávání je tak nízká.

Výběr vysoce kvalitního lipozomálního vitamínu C znamená, že budete absorbovat mnohem více, protože tato technologie umožňuje živinám odolat trávicímu procesu, účinně se dostat do krevního oběhu a rychle a snadno se dostat k potřebným buňkám. Přesně to, co tělo potřebuje, když se zotavuje ze stresu!

Bylo zjištěno, že Altrient C se integruje do tělesných buněk mnohem rychleji a efektivněji a udržuje vaše tělo o krok napřed.

Takže, pokud se chcete během týdne módy cítit jako modelka celebrit na seznamu A, pak je Altrient C rozhodně vaší energetickou tajnou zbraní!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *