Bojujete se ztrátou břišního tuku? 5 cviků, jak shodit břišní tuk

Úvod

Nošení oversized oblečení není řešením, jak se zbavit tuku na břiše. Abyste ztratili břišní tuk, musíte omezit svůj kalorický příjem nebo nekonzumovat více kalorií za den, než dokážete spálit. K tomu musíte neustále sledovat svůj příjem kalorií a zapojit se do soustavné činnosti, abyste zvýšili rychlost spalování kalorií.

Existují dvě základní formy břišního tuku: viscerální a podkožní. Viscerální tuk se často ukládá kolem orgánů, zatímco podkožní tuk je tuk, který se hromadí přímo pod kůží. Viscerální tuk, který se hromadí v oblasti břicha, je důvodem, proč je břicho tvrdohlavé a náročné na ztrátu vzhledu.

Pojďme si podrobně přečíst, jak může člověk ztratit břišní tuk.

Jak zhubnout břišní tuk?

Člověk může velmi těžit ze schopnosti přizpůsobit se zdravému životnímu stylu změnou stravy na prospěšnější formu, začleněním široké škály čerstvého ovoce, zeleniny, tekutin a složek bohatých na vlákninu a snížením příjmu cukru, tuků , kořeněné a rychlé občerstvení. Chcete-li spálit více kalorií a ztratit břišní tuk, je však stejně důležité zařadit cvičení do každodenního života.

Osoba může snížit přetrvávající břišní tuk pravidelným zapojováním se do určitých cvičení, jako je kardio a silový trénink.

Kromě kardia, kliků a břišních cviků byste se měli zaměřit také na silový trénink alespoň třikrát týdně, protože celkově zrychluje metabolismus, spaluje více kalorií než typické kardio cvičení a buduje a udržuje svalovou hmotu.

Abychom si však udrželi zdravou váhu a dobrou postavu, je třeba přísně dodržovat zásady vhodné diety a cvičebního programu.

Takže bez dalšího zdržování si pusťte svou nejvzrušivější hudbu, abyste si zlepšili náladu, převlékněte se do svého sportovního oblečení a cvičte těchto 5 cviků, abyste rychle a přirozeně shodili břišní tuk.

5 účinných cviků na hubnutí břišního tuku

Drtí

Opřete se a lehněte si. Při pokládání na zem mějte chodidla na šířku boků. Nyní se přikrčte s pokrčenýma nohama a rukama zkříženýma na hrudi. Zhluboka se nadechněte a zpevněte břicho. Při výdechu zvedněte horní část těla, hlavu a krk držte v pohodlném úhlu. Po nádechu obnovte svou polohu. Opakujte ještě čtyřikrát po dobu celkem 30 sekund, poté následuje minuta relaxace.

Prkna

Posaďte se na zem. Narovnejte nohy a lokty držte přímo pod rameny. Přeneste veškerou váhu na prsty u nohou a lokty, abyste udrželi rovnováhu. Nyní přitáhněte pupík směrem k páteři zatnutím břišních svalů a hýžďových svalů, abyste vytvořili napětí celého těla. Udělejte rovnou linii s dolní částí zad, když je stahujete. Dbejte na to, aby vám neklesla pánev nebo se nezvedly hýždě. Udržujte pohled dolů a přitom zachovejte neutrální krk. Strávte v této pozici 30 sekund, než se vrátíte do stoje. Cvičení by mělo být provedeno ještě čtyřikrát.

Ruský obrat

Až se budete protahovat, začněte tím, že nohy pevně položíte na zem nebo je rovnou natáhnete. Zhluboka dýchejte, vydechujte při každém otočení a nadechujte se, když se vrátíte do středu. Při kroucení držte obě paže rovnoběžně s podlahou, nebo se snižte a poklepejte na podlahu vedle sebe. Po celou dobu cvičení udržujte aktivní zádové a břišní svaly. Překřižte nohy a vyhněte se hrbení nebo ohýbání páteře, abyste zvýšili stabilitu svalů ve svém jádru.

Vysoké koleno

S nohama od kyčle k ramenům od sebe a rukama po stranách udržujte rovné držení těla. Otevřete hrudník, udržujte přímý pohled a zatněte břišní svaly. Přitáhněte pravé koleno k hrudníku těsně nad úroveň pasu a současně pumpujte levou rukou, abyste započali cvičení. Rychle spusťte pravou ruku a levou nohu, poté udělejte totéž s levou rukou a pravou nohou. Věnujte potřebné množství času přepínání mezi levou a pravou nohou; opakujte to po dobu 1 minuty.

Flutter kope

Lehněte si na záda se zvednutou hlavou. Obě ruce držte v oblasti těsně nad hýžděmi. Udržujte spodní část zad na zemi a zvedněte nohy těsně nad výšku vašich boků, přičemž si udržujte silné jádro. Po celou dobu mějte obě nohy nad zemí, zatímco jednu nohu překřižujete přes druhou a střídejte, která noha je nahoře. Zvednutí hlavy a krku z podlahy vám může pomoci cvičit intenzivněji. Pokud je kříž širší, protože při každém kříži odtahuje nohy od sebe, pocítíte větší napětí ve svalech jádra. Toto cvičení by se mělo opakovat pětkrát, vždy celkem 30 sekund, po kterém následuje minuta odpočinku.

Závěrečné myšlenky

Zbavit se tuku na břiše je častým problémem. Váš nahromaděný tuk kolem pasu se nazývá břišní tuk. Vaše zdraví může utrpět v důsledku příliš velkého množství břišního tuku. Může způsobit četné srdeční poruchy, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, vysokou hladinu cukru v krvi a další nebezpečná onemocnění.

Proto je spalování břišního tuku klíčové. Abyste ztratili břišní tuk, musíte omezit svůj kalorický příjem nebo nekonzumovat více kalorií za den, než dokážete spálit. K tomu musíte neustále sledovat příjem kalorií a zapojit se do soustavných činností, abyste zvýšili výdej kalorií. Vyvážená a výživná strava vám také může pomoci rychle ztratit břišní tuk.

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Co způsobuje tuk na břiše?

Pokud příliš mnoho jíte a příliš málo cvičíte, pravděpodobně budete mít nadváhu – včetně tuku na břiše.

Otázka: Jak spalovat tuk ve spánku?

  • Spěte přiměřeně
  • Před spaním si dejte tvaroh
  • Jezte malá jídla během dne a před spaním se vyhněte těžkým jídlům

Otázka: Spaluje voda s citronem tuk?

Citronová voda může podporovat plnost, podporovat hydrataci, zrychlit metabolismus a tím stimulovat hubnutí.

Otázka: Způsobuje káva břišní tuk?

Příliš mnoho kofeinu může způsobit stres a stres pak zvyšuje hladinu kortizolu, což může vést k tomu, že se břicho drží na viscerálním tuku kolem žaludku.

Otázka: Jsou banány dobré na břišní tuk?

Banány mají vysoký obsah kalorií, ale jsou skvělým ovocem s plochým břichem. Banány jsou bohaté na zdravou vlákninu, která pomáhá omezovat chuť k jídlu a umožňuje tělu spalovat tuky.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *