Body sculpting – Co je Body Sculpting a jeho rizika!

Úvod

Tvarování těla může změnit tvar a velikost našeho těla. Mnoho lidí nemá rád svůj fyzický vzhled, a proto vyhledávají lékařské ošetření, aby získali tvar, po kterém touží.

Je však zásadní porozumět tomu, jak funguje a zda je typ postavy vhodný pro doporučenou terapii před provedením chirurgických zákroků spojených s tvorbou a tvarováním postavy. K vytvarování těla a dodání požadovaného vzhledu se používá několik různých chirurgických technik. Tvarování těla, někdy označované jako tvarování těla, zahrnuje odstranění tuku, přetvoření konkrétních částí těla a zpevnění určitých částí pokožky.

Lidé si častěji vybírají neinvazivní plastické operace těla jako po zlepšení technologie tvarování těla a schválení FDA pro nechirurgické postupy.

Přečtěte si více o modelování těla – Co to je a jak funguje –

Co je tvarování těla?

Tvarování těla, také známé jako tvarování těla, je chirurgický nebo lékařský zákrok určený ke změně konkrétní části těla. Zahrnuje postupy jako např

 • Odstranění přebytečné kůže
 • Zbavení se přebytečného tuku
 • Rekonturování nebo přetváření

Tvarování těla obvykle nepomáhá při hubnutí. Namísto toho napomáhá tvarování postavy a řeší určité oblasti, kde je redukce hmotnosti neúčinná nebo kde se po velkém úbytku hmotnosti vytvořila ochablá nadbytečná kůže. Pro proceduru nechirurgického modelování těla je obvykle vyžadováno několik sezení. Poté můžete vypadat tvarovanější a tónovanější.

Typy technik tvarování těla

Nejmodernější a nejmodernější kosmetické kliniky poskytují díky moderním inovacím v technologii nejrůznější procedury tvarování těla. V závislosti na aktuálním tvaru těla, cílech a preferencích si můžete vybrat ideální formu tvarování těla. Má schopnost poskytovat lidem přirozené výsledky, které zlepšují a zlepšují jejich tělesnou formu, ať už chtějí nechirurgickou nebo chirurgickou alternativu.

Kryolipolýza nebo CoolSculpting

Zmrazením tuku pomáhá CoolSculpting odstranit přebytečný tuk z těla. Při této plně neinvazivní operaci není potřeba žádné anestetikum ani jehly. Díky jedinečnému postupu, který zmrazí tukové buňky, nám CoolSculpting umožňuje zaměřit se na konkrétní oblasti hromadění tuku v těle. Vaše tělo normálně odstraní tyto mrtvé tukové buňky během několika příštích týdnů, kdy se zhroutí a zemřou. Ve většině případů je CoolSculpting řešením pro tvarování těla, které nevyžaduje žádný čas na zotavení.

Mnoho lidí se skutečně vrátí do práce ihned po proceduře CoolSculpting. Můžete se rozhodnout, zda ošetříte jednu nebo více oblastí během jedné návštěvy.

SmartLipo

Speciální forma liposukce zvaná SmartLipo využívá teplo ke zvýšení účinnosti procedury. Během SmartLipo se používá laser ke zkapalnění tukových buněk, aby se snáze odstranily. Poté jsou tukové buňky odstraněny z těla pomocí kanyly, tenké trubice. Schopnost laseru dodávat teplo ošetřovaným oblastem urychluje hojení a to je další výhoda tohoto postupu.

Vysoce intenzivní soustředěná elektromagnetická technologie kombinovaná s radiofrekvencí

Během této procedury tělo pádly rychle zahřeje tuk na vysokou teplotu a připraví je na stres, zatímco HIFEM způsobí stažení svalů. Žaludek, vnitřní strana stehna, biceps, triceps, vnější strana stehna a lýtka jsou jen některé z míst, kde to lze provést.

Liposukce

Liposukce je všestranná operace, kterou lze použít u citlivých, drobných míst i větších nevzhledných tukových zásob. Pomocí liposukce může náš chirurg pečlivě a přesně vytvarovat různé části těla odstraněním tuku. Tvarováním za pochodu nám liposukce umožňuje budovat tvar v jakékoli části těla, nikoli pouze odstraňovat tuk. Vzhledem k tomu, že chirurgové museli být agresivní, aby odstranili tuk, byla liposukce technika, která byla vysoce invazivní a vyžadovala dlouhé období zotavení. Dnes je liposukce mnohem jemnější a méně rušivá metoda tvarování těla.

Výtahy

Pro modelaci těla lze také použít řadu chirurgických liftingových technik. Z tohoto ošetření nejvíce profitují lidé, kteří mají volnou kůži nebo mají nadbytečný tuk.

Často provádíme zvedání prsou, hýždě a paží pro formování postavy. Chirurgický postup, jako je lifting, může přinést podstatnější výsledky než nechirurgický v závislosti na vašem cíli.

Jaká jsou rizika tvarování těla?

Jakákoli operace, která zahrnuje zvedání a vkládání, je chirurgický zákrok a jako takový má určitá rizika, i když zřídka. Rizika mohou zahrnovat:

 • Bolest nebo otok, který trvá déle, než se očekávalo.
 • Problémy se srdcem nebo plícemi.
 • Výsledky, které se vám nelíbí, které mohou vyžadovat následnou operaci.
 • Zjizvení, zvlnění nebo změna barvy kůže.
 • Nepravidelnosti kůže a změna barvy.
 • Krvácení nebo krevní sraženiny.
 • Komplikace z anestezie, jako je nevolnost, zvracení nebo potíže s probouzením.
 • Poškození nervů, krevních cév, svalů nebo orgánů.
 • Vypadávání vlasů v blízkosti řezů.
 • Hematom (kapsa krve pod kůží), která může být vypuštěna.
 • Řezy, které se nehojí správně.
 • Infekce.

Závěrečné myšlenky

Jsme si vědomi toho, že pro současný život je klíčové udržovat zdravý režim, který zahrnuje vyváženou stravu a časté cvičení. Ale občas, bez ohledu na to, jak tvrdě pracujeme, ty tvrdohlavé tukové kapsy prostě nezmizí, bez ohledu na to, jak náročné jsou naše HIIT tréninky a silové tréninky. A vždy skončí tam, kde je nejméně čekáme.

Konturování těla nebo tvarování těla, špičkové nechirurgické ošetření problémových tukových kapes kolem těla, provádějí zkušení odborníci na různých klinikách. Blog je důležitým průvodcem faktů, pokud uvažujete o této terapii, protože existuje několik věcí, které byste měli vědět, než se do nějaké pustíte.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *