Altrient C vítá nejnovější rozhodnutí ASA o jasnosti marketingu lipozomálního vitaminu C

Přední značka lipozomálních doplňků stravy Altrient® přivítala nejnovější rozhodnutí agentury Advertising Standard Agency (ASA) týkající se jasnosti a požadovaného zdůvodnění marketingových tvrzení týkajících se značek doplňků lipozomálního vitaminu C. ASA vyhověla stížnosti na značku doplňků YourZooki – tvrzení společnosti YourZooki o tom, že její produkt VITAMIN C ZOOKI je „lipozomální vitamín C“, jsou nepodložená a zavádějící.

Toto rozhodnutí přichází jako výsledek zdlouhavého a podrobného vyšetřování ze strany ASA ohledně YourZooki ohledně lipozomálních nároků na VITAMIN C ZOOKI, přičemž výbor tento týden zjistil, že tvrzení YourZooki o „lipozomálním“ aplikačním systému jsou zavádějící a nepodložená. Toto je důležité vítězství pro širší průmysl vitaminových doplňků, protože rozhodnutí zajišťuje dodržování průmyslových standardů a ochranu koncového spotřebitele.

ASA to dále uvedla

„Neviděli jsme přesvědčivé důkazy potvrzující přítomnost lipozomů v produktu YourZooki a dospěli jsme k závěru, že tvrzení „lipozomální vitamín C“ a podobná tvrzení o obsahu lipozomů v produktu byla zavádějící a nebyla podložená.“

Má se za to, že marketingová tvrzení YourZooki porušují pravidla 3.1 (Zavádějící reklama) a 3.7 (Zdůvodnění) Kodexu CAP (Vydání 12) a v budoucnu se nesmí odkazovat na „lipozomální vitamín C“ ani uvádět podobná tvrzení o lipozomálním obsahu výrobek, pokud nemají vhodné důkazy pro doložení tvrzení.

Společnost Abundance & Health, distributor a prodejce společnosti Altrient, nezávisle testuje kvalitu lipozomálních značek. Tim Orchard, ředitel Abundance & Health, říká

„V září 2020 byly testovány čtyři různé lipozomální značky, včetně YourZooki. YourZooki a jedna další značka vrátily negativní testy na lipozomy. Dvě další značky vykazovaly velmi nízké hladiny lipozomů. Na tomto základě jsme podali stížnost ASA ohledně lipozomálních nároků společnosti YourZooki. Spotřebitel nebude mít možnost na základě marketingového sdělení určit, který produkt je pravý. Jsme vděční, že ASA vzala tuto záležitost vážně a dokončila důkladné vyšetřování. Věříme, že toto rozhodnutí přinutí zbývající značky, které nepravdivě uvádějí své produkty na trh jako „lipozomální“, aby odstranily svá tvrzení o lipozomech ve prospěch spotřebitelů a skutečných výrobců lipozomů.

Ve společnosti Altrient® jsme hrdí na své vědecké dědictví a věříme v eticky vedený přístup k marketingu. – naše tvrzení jsou podložena robustními vědeckými důkazy, včetně dvojitě zaslepených placebem kontrolovaných studií, a proto jsme si jisti kvalitou a účinností našich doplňků.“

Dr. Thomas Levy, kardiolog, odborník na vitamín C a konzultant společnosti LivOn Labs říká

„Toto je důležitý den pro průmysl lipozomálních vitamínů a pro spotřebitele. Lipozomální doplňky jsou fascinující technologií pro poskytování maximální absorpce, ale „kupující pozor“ – v lipozomálních doplňcích je více podvodů než v jakémkoli jiném typu doplňku, který jsem viděl.

Značky jen plácají na produkt slovo „lipozomální“ a snaží se vydělat co nejvíce peněz, dokud a pokud nebudou vyzváni k tomu, co dělají. Bohužel příliš mnoho lidí chce vydělat příliš mnoho peněz a nemají žádnou významnou etiku. Užívání produktu, o kterém se domníváte, že je lipozomální, ale není, připravuje lidi o absorpční výhody pravého lipozomálního vitaminu C. Je to strašně nespravedlivé vůči spotřebitelům, kteří platí za velmi specifickou technologii, která se v mnoha případech jednoduše nepoužívá. produkt!

Výroba vysoce kvalitního, technicky vyspělého lipozomálního vitaminu C není rychlý, snadný, levný nebo jednoduchý proces a průmysl musí být lépe regulován, aby se zabránilo tomuto druhu zavádějícího chování. Jsme potěšeni, že se ASA o tento případ tak intenzivně zajímá a podniká rozhodná opatření na ochranu spotřebitelů.

Společnost LivOn Labs, výrobci lipozomálního vitaminu C Altrient®, uvedla na trh první lipozomální vitamin C na světě v roce 2004 a je průkopníkem v používání špičkové technologie lipozomálního zapouzdření při dodávání vitaminu C. Dosáhli úrovně stability a absorpce, jaké nebyly v průmyslu potravinových doplňků nikdy předtím dosaženy, použitím patentovaného lipozomálního procesu k zapouzdření živin do mikroskopických bublinek, které zajišťují, že mohou procházet trávicím systémem účinným způsobem, což umožňuje maximální absorpci do krevního řečiště. a pak do buněk.

Jako skuteční průkopníci v oblasti liposomů věří Altrient®, že toto rozhodnutí pomůže zajistit, že zákazníci nebudou nesprávně prodávat podvodné lipozomální produkty, a doufejme, že odradí ostatní značky od podobných nepodložených tvrzení o pokročilých formulacích, čímž vrátí důvěru a důvěru do rukou. spotřebitelů i distributorů.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *