A Oscar za krásu získává….Lipozomální vitamín C!

Rozjeďte červený koberec, je to sezóna ocenění a kouzlo červeného koberce je v centru pozornosti!

Je snadné nechat se pohltit vším leskem a půvabem, ale nezapomínejme, že každá celebrita má tým stylistů, vizážistů a vlasových návrhářů zodpovědných za vytvoření jejich dokonalého vzhledu.

Jistě, všichni chceme vypadat a cítit se krásně, ale jak toho můžeme my, obyčejní smrtelníci, dosáhnout bez pomoci týmu odborníků?

No, vytváříme svůj vlastní beauty shortlist!

Užší výběr krásy

 1. Lipozomální vitamín C
 2. Zinek
 3. vitamín E
 4. Omega-3
 5. MSM
 6. Hořčík
 7. B-vitamíny
 8. Lykopen
 9. astaxanthin

Bezchybná pleť

Všichni jsme viděli obrázky celebrit jako Gwyneth Paltrow a Nicole Kidman, které vypadají, jako by je slunce nikdy nepolíbilo na kůži, ani pihu, kterou by bylo možné vidět, ani skvrnu nebo jizvu po planých neštovicích.

Skvrny, jizvy, poškození sluncem a povrchové žilky, to vše může zničit vaše šance na bezchybnou pleť. Přesto existuje jeden vitamín, který poskytuje podporu pro všechny tyto kožní vady – lipozomální vitamín C. Tento vitamín by měl být na prvním místě vašeho užšího výběru krásy a zde je důvod, proč…

 1. Hedvábně hladká – schopnost a rychlost, s jakou vaše kožní buňky dokážou opravit jakékoli poškození, často určuje kvalitu hladkosti pokožky.

Pokud trpíte problematickou pletí nebo se na vás pravidelně objevují skvrny, vaše kožní buňky se neustále potřebují samy opravovat.

Dobrá oprava znamená, že nezůstanou žádné důkazy, jako jsou důlky nebo strašení, ale špatná oprava vám může způsobit, že na obličeji budete nosit historii vašich kožních problémů.

Živiny, jako je zinek, lipozomální vitamín C a E, MSM a omega-3 esenciální tuky, pomáhají kožním buňkám s procesem opravy a pomáhají tak vyplnit, zakrýt a vyhlazovat všechna poškozená místa. Zařaďte tyto živiny do svého užšího výběru pro hedvábně hladkou pokožku!

 1. Vypadat mladistvě – jedna věc, o kterou se všechny celebrity snaží, je udržet si mladistvý vzhled.

Klíčem k mladistvé pleti je obnova hladiny kolagenu. Tento esenciální protein pomáhá udržet kožní buňky pružné, elastické a nabité, takže vrásky a jemné linky zůstávají nulové!

Spíše než utrácet své těžce vydělané peníze za drahé doplňky kolagenu, nejnovější důkazy naznačují, že suplementace lipozomální formou vitamínu C, jako je Altrient C, ve skutečnosti zvyšuje schopnost těla regenerovat vlastní hladiny kolagenu a zvýšit obnovu kožních buněk.

Toto je převratná novinka, pokud jde o zachování mladistvého vzhledu!

 1. Krásně zářivé – mnozí z nás se cítí krásnější po dovolené, když se nádherně opálíme sluncem.

Nyní však víme, že tento druh bronzování přichází za cenu zvýšeného rizika poškození kůže, pigmentových znamének a rakoviny kůže.

Existuje několik živin, jako je lykopen nalezený v rajčatech, astaxanthin nalezený v krevetách, krevetách a lososu a Atlrient C, které aktivně chrání kožní buňky před škodlivými účinky UV záření.

Zkombinujte tyto živiny s dobrým SPF krémem a budete mít větší šanci dosáhnout krásně zářivé pleti a zároveň minimalizovat riziko vzniku pigmentových znamének a poškození sluncem způsobených slunečním zářením.

 1. Přirozeně zářící – návaly horka, skvrnité zarudnutí a akné rosacea způsobují nepravidelnosti pleti a dodávají vám nesprávný druh záře!

Návaly horka jsou často spojeny s histaminovou reakcí na určité potraviny, jako jsou rajčata, papriky, jahody a některé druhy alkoholu.

Závitové žíly jsou často spouštěny poškozením kapilárních stěn a akné rosacea často indikuje citlivost na určité potraviny nebo zánět ve střevě.

Altrient C zde může být velkou podporou, protože tato živina pomáhá vybíjet histamin, zlepšovat krevní oběh, zmírňovat záněty a podporovat opravu a posílení kapilárních stěn.

Překonání těchto problémů může pomoci vyměnit červenou záři za přirozenější zářivou pleť!

 1. Na sobě úsměv! – mnozí z nás žijí vysokooktanovým životem a neustále žonglují s neúnavným pracovním, společenským a rodinným rozvrhem.

Nevýhodou je zvýšený stres, úzkost a záchvaty špatného spánku. Tento typ životního stylu může zatěžovat vaše nadledvinky, což způsobuje nárůst stresových hormonů.

Altrient C spolu s hořčíkem a vitamíny B působí jako tonikum pro nadledvinky, které pomáhají tělu uvolňovat stres a rozpouštět ty překvapené oči a vrásky.

Když se znovu naučíte „dýchat“ a naleznete svůj vnitřní klid, budete se spíše usmívat než zamračit a všichni víme, jak atraktivní, nakažlivý a příjemný úsměv může být!

Lipozomální vitamín C

Všimnete si, že jedna věc, kterou má našich pět kategorií Beauty Shortlist společnou, je Altrient C, a proto se domníváme, že si tento vitamín opravdu zaslouží Oscara za krásu.

Fenomenální výkon Altrientu C, pokud jde o zdraví pokožky a ochranu kožních buněk, jej povyšuje z podpůrné role na hvězdu show.

Lipozomální technologie umožňuje, aby Altrient C měl vynikající absorpci, dodávku a biologickou dostupnost, ze které mohou kožní buňky rychle těžit, takže účinnost jiných forem vitaminu C je sporná.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *