5 nejlepších tipů pro řízení věku od Karen Cummings-Palmer

Po staletí se lidé pokoušeli vrátit čas a zastavit stárnutí v jeho kolejích. Age management séra, péče o pleť a další procedury age managementu jsou jako takové stále populárnější, ať už se jedná o prevenci jemných linek a vrásek nebo šedých vlasů a bolavých kloubů. I když stárnutí nemůžeme uniknout, existuje několik způsobů, jak tento proces zpomalit a zachovat si mladistvou záři – a k jejímu dosažení také nepotřebujete pramen mládí.

Karen Cummings-Palmer je ambasadorkou Altrient a koučkou pro zdraví, wellness a výživu, která se specializuje na age management. Ví, co funguje zevnitř, abyste se cítili (a vypadali) co nejlépe, a v našem nejnovějším videu sdílí své nejlepší tipy, jak zvládat věk.

I když se nemůžeme zastavit před stárnutím, existuje několik tipů a triků, jak si udržet mladistvou záři. Ambasadorka Altrient Karen Cummings-Palmer ve svém nejnovějším videu sdílí, jak dosáhnout „esence mládí“.

Jak říká Karen, cílem age managementu není vypadat o desítky let mladší, místo toho jde o zachycení „esence mládí“ – energie, vitality a záře, které si spojujeme se zdravou a mladistvou pletí.

Zde je návod, jak Karen dosahuje „esence mládí“ pomocí procedur pro řízení věku, jako jsou doplňky.

Pravidelně se hýbejte

Nemusíte běhat 10k každý den, ale důsledný pohyb je nezbytnou součástí prevence stárnutí. Nejen, že pravidelná fyzická aktivita může pomoci snížit riziko srdečních onemocnění a pomoci vám udržet si zdravou váhu, ale může také snížit stres, zlepšit spánek a zlepšit náladu.

Karen se zaměřuje na kombinaci kardio cvičení a cvičení na posílení svalů, jako je pilates, které spolupracují na zacílení každé oblasti vašeho těla. Je to důležitá součást procesu age managementu.

Strava a výživa jsou klíčové

Nelze popřít, že pestrá a vyvážená strava je jedním z nejdůležitějších aspektů udržení zdraví. Kromě pití velkého množství vody se chcete zaměřit na potraviny pro řízení věku, které nabízejí zdravotní výhody. Bobule jsou nabité antioxidanty, avokádo je plné zdravých tuků a brokolice je nabitá vitamíny C a K. Pokud je to možné, měli byste se také vyhnout rafinovanému cukru, protože oslabuje váš imunitní systém a snižuje produkci kolagenu.

Užívání doplňků pro řízení věku

Jedním ze způsobů, jak zpomalit proces stárnutí, je pravidelná suplementace, včetně kolagenu a glutathionu.

Kolagen hraje obrovskou roli ve zdraví pokožky, protože pomáhá vytvářet elastinová vlákna, která uzamykají vlhkost a vyplňují pokožku. S výjimkou věku třiceti let začnou hladiny kolagenu klesat, což vede k viditelným známkám stárnutí, jako je ochablá kůže a vrásky.

Karen doporučuje užívat doplněk kolagenu pro řízení věku, který pomůže nastartovat produkci kolagenu a doplní přirozené zásoby vašeho těla. Vyberte si ten s hydrolyzovanými kolagenovými peptidy, jako je Neutrient™ Advanced Collagen – molekuly jsou již rozloženy, takže budou rychleji absorbovány do krevního řečiště.

Dalším doplňkem pro řízení věku, který je třeba zvážit, je glutathion. Je to jedna z nejsilnějších intracelulárních obranných živin a chrání před volnými radikály, bojuje proti zánětu a může dokonce pomoci předcházet srdečním onemocněním. Podobně jako u kolagenu se glutathion s věkem snižuje, což může potenciálně vést k oxidativnímu stresu (a může způsobit předčasné známky stárnutí) a také ke škodlivému poklesu některých základních buněčných funkcí.

Doplňky Liposomal Glutathion společnosti Altrient mohou doplnit tyto mimořádně důležité obranné živiny pomocí klinicky zkoumané lipozomální technologie pro maximální absorpci.

Produkty jako age management oční krémy a zvlhčovače obvykle fungují pouze na povrchové úrovni. I když mohou zabránit vysoušení a zanechávat vnější vrstvu pokožky pružnou a měkčí, to, co krémy a séra zřídka dělají, je poskytnout vašemu tělu způsob, jak vytvořit více kolagenu. Je to rychlé řešení namísto dlouhodobého řešení, ale investicí do doplňků pomůžete svému tělu zevnitř.

Jeden z KarenDoporučuje se obohatit svůj jídelníček o vysoce výkonné doplňky, jako je kolagen a vitamín C.

Doplňte si vitamín C

Řízení věku a vitamín C jdou ruku v ruce. Kromě toho, že je vitamin C základní složkou při produkci kolagenu, napomáhá také procesu syntézy elastinu, což má za následek pevnější pokožku a zmenšení jemných linek. Může také chránit buňky před oxidačním stresem a volnými radikály a také předcházet pigmentaci, což z něj činí jeden z nejlepších produktů pro řízení věku.

Ačkoli můžete získat dobré množství vitamínu C pouze prostřednictvím stravy, Karen navrhuje denní doplněk, jako je Altrient C, abyste dosáhli maximálních výhod této životně důležité živiny. Navíc nový a nezávislý výzkum zjistil, že Altrient C může učinit pokožku pevnější až o 61 %, což dokazuje, jak důležitý je vitamín C při obnově a omlazení funkce pokožky, jak stárneme.

Dobře se vyspěte

Spánek je nezbytný pro všechno – ať už je to vaše tělo, vaše mysl a dokonce i vaše pokožka.

Když nemáte dostatek spánku, vaše tělo produkuje více kortizolu – známého také jako stresový hormon. Čím méně zavíráte oči, tím méně kolagenu vaše tělo tvoří, což vede k otokům očí a tmavým kruhům – spánek byste si mohli představit jako nejlepší přirozený oční krém pro řízení stárnutí. Spánek je také okamžikem, kdy naše tělo opravuje rozbité buňky, takže je nezbytný pro zdravou pokožku.

Pokud se cítíte neklidní, zkuste odložit telefon a vypněte elektroniku, která prokazatelně potlačuje produkci melatoninu a narušuje váš REM cyklus. Pokud to stále nefunguje, zkuste levanduli. Aromaterapeuti ho milují pro jeho uklidňující vlastnosti, snižující úzkost a ve studiích bylo prokázáno, že uklidňuje nervový systém, což vede k trvalejšímu spánku.

Stárnout s grácií

Stejně jako Karen věříme, že věk by měl být přijat a oslavován. Moudrost, pokora a milost, která přichází se stárnutím, je krásná, nikoli zátěž.

Místo toho, abychom se snažili dělat nemožné a úplně zvrátit stárnutí, měli bychom se zaměřit na stárnutí s grácií a přijmout preventivní opatření na ochranu zdraví. Když se vaše tělo cítí dobře, vypadá dobře a zanechává vás zářící navenek i zevnitř.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *