10 nejlepších tipů pro rozhýbání těla v bikinách

Novinky Flash! L-karnitin a termogenní potraviny odemykají uložené tukové zásoby a uvolňují je ke spalování na energii – kombo snů pro váš 2017 bikini body blitz…

Není to žádný „výstřelek nebo fikce“, ale věda odhalila fungování L-karnitinu a několika termogenních potravin, které jsou schopny zvýšit metabolismus těla a schopnosti spalovat tuky.

Jak se blížíme k létu, mnozí z vás možná zvažují, jakou dietu zvolit ve snaze zhubnout, než si sbalí žabky a vyrazí na pláž.

Problém je v tom, že rychlá dieta v oblasti bikin často nepřináší trvalé výsledky. Když zapadnete do svého prázdninového bufetu s „plnou penzí“, veškerá vaše dřina se začne rozpadat a vy se vrátíte domů s nákladem nechtěného nárůstu hmotnosti!

Tajné ingredience!

Věda odhalila jedinečnou skupinu živin, které aktivují „termogenní“ proces (spalování tuků na energii nebo teplo). Vaše tělo generuje energii hlavně spalováním kalorií z jídla, které jíte během normálních metabolických reakcí a při aktivní činnosti nebo při návalech cvičení, ale vědci také zjistili, že asi 10 % kalorií se spálí prostřednictvím diety vyvolané termogeneze.

Zaměření na jídlo

Podle výzkumu může kořenění vašeho jídla pomoci nastartovat váš termogenní potenciál! Kapsaicin obsažený v chilli papričkách a piperin obsažený v černém pepři zvyšují termogenezi, spalování tuků a také pomáhají vypnout chuť k jídlu.

Zelený čaj obsahuje epigalokatechin galát, který také zvyšuje termogenezi a pomáhá rozpouštět usazeniny břišního tuku. Konečně kokosový olej obsahuje triglyceridy se středním řetězcem (MCT), které zabraňují ukládání tuku a také zvyšují spalování tuků.

L-karnitin

Kromě všech těchto úžasných termogenních potravin je také dobrý nápad doplnit acetyl L-karnitin, protože tato živina chytře zachycuje mastné kyseliny s dlouhým řetězcem a transportuje je do mitochondrií, kde jsou spalovány na energii.

Hledejte „lipozomální“ formu acetyl L-karnitinu, jako je značka Altrient, protože tato forma má vynikající absorpci a účinnost, což znamená, že je pravděpodobnější, že bude mít skutečný účinek.

Karnitin nejenže zvyšuje mitochondriální potenciál spalovat tuk, ale pokud je užíván ve formě acetyl L-karnitinu (ALC), má schopnost optimalizovat i mozkové funkce.

Rozumné stravování

Dobře, uznávám, na slově „rozumné“ není nic sexy, ale pokud jde o letní stravování, je to rozumná zdravá strava doplněná termogenními potravinami, která ve skutečnosti mapuje cestu k tomu, abyste se letos v létě cítili na svém těle zdravěji.

Jak tedy dosáhnout rozumného letního stravovacího plánu? Tady je mých 10 nejlepších pravidel letní výživy, která vám pomohou začít a udržet vás na správné cestě…

  1. Základní výživa – Rozumný stravovací plán tvoří základy dokonale vyvážené stravy. Začněte tím, že se zaměříte na hlavní skupiny potravin a rychlým způsobem, jak to posoudit, je přemýšlet o jídelním talíři – naplňte polovinu talíře čerstvou zeleninou (to je váš vláknitý faktor), poté přidejte do čtvrtiny talíře nějaké sacharidy (například rýži). , těstoviny, quinoa, brambory) a do poslední čtvrtiny dejte porci proteinu o velikosti dlaně (mastné ryby, bílé ryby, libové maso, vejce, tofu) a na to přidejte porci tuku o velikosti palce (může to být ořechy). , semena nebo dresink nebo zdravý omega-3 olej).
  1. Magie 80:20 – Nikdo není dokonalý a je prakticky nemožné, ne-li přímo depresivní, být ctnostný 100% času! Odpočiňte si, užijte si jídlo a léto tím, že v 80 % případů dosáhnete své maximální diety a dopřejete si „trochu“ nezbedných, ale příjemných pochoutek, jen 20 % času.
  1. Rozumná porce – Mějte na paměti, že kapacita vašeho žaludku je stejná jako vaše ruce složené do dlaně – to je velmi důležité vizuální znázornění vaší maximální velikosti porce u každého hlavního jídla. Konzumace větších porcí, než je tato, jednoduše protáhne váš žaludek a ztíží pocit sytosti při příštím jídle.
  1. Pravda o snídani – Je to pravda, tohle je nejdůležitější jídlo dne! Začněte svůj den miskou ovsa (vzpomeňte si na Bircher müsli, noční oves, müsli, müsli s nízkým obsahem cukru nebo ovesné cereálie), abyste se cítili sytí až do oběda! Pokud vás oves nebaví, vyzkoušejte vejce na špenátu, abyste měli dostatek bílkovin.
  1. Kontrola sacharidů – Konzumace stravy plné rafinovaných sacharidů (bílá rýže, těstoviny, bílý chléb, pečivo, koláče, sušenky, sladkosti atd.) zvyšuje a snižuje hladinu cukru v krvi a jednoduše podporuje přibírání na váze, letargii a poklesy energie. Vyhněte se sladkému a vyměňte za komplexní sacharidy (hnědá rýže, celozrnné těstoviny, celozrnný chléb atd.). Tyto potraviny vám pomohou cítit se déle syté a obsahují vitamíny B pro zvýšení energie!
  1. Nealkoholické nápoje – Usrkávání slazených nealkoholických nápojů a ovocných džusů je nebezpečný způsob, jak snadno shromáždit nežádoucí kalorie. Vyměňte za vodu, zelený čaj nebo bylinkový čaj, které vám pomohou dosáhnout vašich letních cílů.
  1. Booze Watch – Když už jsme u nápojů, stojí za to si své jednotky spočítat, protože jsou také plné kalorií, které míří přímo k vašemu pasu!
  1. Žádný sýr, prosím – Vím, že je to chutné, ale má také extrémně vysoký obsah nasycených tuků, takže si hlídejte velikost porce (vzpomeňte si na velikost krabičky od zápalek) nebo toto léto ze svého jídelníčku co nejvíce vyřaďte sýr.
  1. Svačinový útok – Nenechávejte dlouhé mezery mezi jídly, protože to jen vytváří scénu pro ty obávané chutě. Místo toho si dejte náskok tím, že si dopřejete čerstvé ovoce nebo malou hrst ořechů nebo semínek.
  1. po 18:00 – Hlavní večeři si dejte před 18:00, protože to pomáhá udržet se v zóně spalování tuků spíše než v režimu skladování. Jíst pozdě znamená méně času na trávení a spálení jídla, než půjdete do postele!

Zahoďte módní dietu, sbalte si trochu Altrient Acetyl L-karnitinpropracujte se těmito 10 výživovými tipy a užijte si drsné léto, na které nezapomenete!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *